1. Ramazan Bayramı kampanyaları başladı! Market bölümünü kullanarak kampanyaları kaçırma!
  Uyarıyı kapat

Market

MARKET

 • Kredi Yükle

  Market'e hoş geldin!

  Bu sayfadan VIP üyelikler, oyun içi özel eşyalar satın alabilirsin.

  Yönetim gerçekten uzun ve sabır gerektiren bir iş. Sunucumuzun en iyi yazılım ve donanımı kullandığına emin olmak, sürekli oyunları güncel tutmak ve gerçek hayatta geçimimizi sağlamak için sizin satın alımlarınıza ihtiyacımız var. Ayrıca bir şeyler satın alarak oyunda bolca havalı özelliğe ve güzel eşyalara sahip olabilirsiniz!

  Ödemelerini mobil ödeme ve İninal Kart dahil tüm kredi kartları ile yapabilirsin! Eğer soruların varsa destek bölümünden bize ulaşabilirsin!

  Yapmak istediğin işlemi yukarıdaki sekmelerden seçerek hemen işe koyulabilirsin!  İşlem geçmişini, kalan VIP süreni görmek için tıkla.

 • Kredi Yükle

  UnioCraft kredi yükleme sayfasına hoşgeldiniz!

  Kredilerle sunucumuzdan özel üyelik paketleri, özel eşyalar gibi şeyler satın alabilirsiniz! En önemlisi de bağışlarınızla sunucumuzun hayatta kalmasını sağlarsınız!

  Ramazan Bayramı'na özel Kredi kartı-İninal ve Banka (Havale,EFT) ödeme yöntemlerinde %30, mobil ödeme yönteminde %20 BONUS kredi elde edersiniz!  Kredi yükleyebilmek için giriş yapmalısınız.

 • VIP Al

  UnioCraft VIP alma sayfasına hoşgeldiniz!

  VIP almak sizi sunucunun her yerinde daha özel hissettirir! Ayrıca birbirinden farklı onlarca özellikle eğlence ikiye katlanır!

  VIP özelliklerini VIP almak istediğini sunucu içerisinde /vip yazarak görebilirsiniz.

  Ramazan Bayramı'na özel alınan tüm VIP üyeliklerde 30 gün alana 30 gün bedava!  Marketi kullanabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Spawner Al

  UnioCraft spawner alma sayfasına hoşgeldiniz!

  Spawner alarak çok daha hızlı gelişebilir ve oyun deneyimini arttırabilirsin!

  Ramazan Bayramı'na özel tüm spawnerlarda %25 indirim! Ayrıca sınırlı süre için 2+1 Iron Golem Spawner ve 2+1 Demir Spawner markete eklendi!  Marketi kullanabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Edit Al

  UnioCraft edit item alma sayfasına hoşgeldiniz!

  Edit Item (özel eşya) alarak sunucudaki diğer oyunculardan daha güçlü olabilirsin! Normal yollarla edinilemeyecek, sonsuzluktan gelen bu görkemli eşyalar ile oyun deneyimini arttırabilirsin!

  Ramazan Bayramı'na özel tüm edit eşyalarda %25 indirim!  Marketi kullanabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Skin Değiştir

  Skin değiştirme sayfasına hoş geldiniz! 5 kredi ya da 10.000 Cevher karşılığında skininizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz!  Marketi kullanabilmek için giriş yapmalısınız.