1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Yeni satıs sandığı önerisi

'Öneri ve Fikirler' forumunda xKipper tarafından 21 Şub 2019 tarihinde açılan konu

1. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Biliyorsunuz ki kasa sayesinde artık satıs hunisi ve satıs sandıgı cıkarmak kolaylaştı özellikle skyblockda ben de diyorum ki 'Mega satıs sandıgı' ve 'Ultra Satıs Sandıgı' gibi 2 tane satıs sandıgı getirilebilir özelliği ise daha fazla slot olacak daha fazla slot olmasının yararları ise factionsda golem spawnerların fazlalığı nedeniyle slotların doldugu için bir çok demirin silinmesini önler, skyblockda da aynı mantık fakat skyblockda o kadar fazla spawner olmadığı için pek alınacak bir şey oldugunu düşünmüyorum ama factionsda işe yarar bişe olacağına eminim. Bu 2 satıs sandıgı kasalara koyulmayacak bu sebeple de hem siteden alınmak zorunda olunacak hem de oyun içi piyasası yüksek olacak.
    Sizce fikirim nasıl? Eğer beğendiyseniz beğenip yorum yapmayı unutmayın. :)

KosztilamP1 ve R3ktlineJr bunu beğendi.
  2. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Gereksiz. Sunucu zaten OP olmaya doğru gidiyor. Para kazanmanın daha fazla kolaylaşması için öneriler son güncellemelerden sonra saçma.

winwin bunu beğendi.
  3. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Sunucu op olmaya gitmiyor zaten op durumda bunun dışında yorumun için teşekkürler.

KosztilamP1 bunu beğendi.
  4. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Bence şuan pek op durumda değil

_Vexoy bunu beğendi.
  5. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    P4k3 le vs atıyoz op deyil ??
    Başka av lerde p4k3 krediyle satılıyor tabi bu en çok sizin işinize gelir dolarsa satış asasıyle bi tıklayın bitsin
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 22 Şub 2019 ---
    Gereksiz konu herkes menfaatine

6. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Bu arada 3 4 tane bildiğim sunucuda edit set p60 yani normal oyuncu kiti p10 felandır heralde factionsu op yapan şey golem spawnerdir, skyblocku da kırıcı huni.

7. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    o fiyattan veren sunucular 5 online zor görüyor batıcak ama benim dediğim sv kötü olmasına rağmen hard olduğu için 100 online facti var

8. SilentLegend

SilentLegend Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Saçma bir forum. 1 Satış sandığı yerine daha fazla koyulursa boşa gitmeyecektir. İyi forumlar.

9. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Sen sanırım unio dışına hiç çıkmadın ben bazı op sunucularda oynadım koruma 60-70 keskinlik 75 verimlilik 45 hile serbest online unionun 4 5 katı sen p4k3 e mı op diyorsun

_Vexoy bunu beğendi.
  10. SilentLegend

SilentLegend Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Ayıp ettin, P150'lileri unuttun :(

Destrooyer_ bunu beğendi.
  11. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Iyice şeyden salladınız yani isim ver bakam p150 mi olur konuşmakta istemiyom ama gayet op bir sv herkes bunu kabul etti
    Konu full kendi çıkarlarınıza

12. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Şimdi ne alakasi var kendi çıkarlarımız dc ver sana sunucu adlarını söyliyim (reklam değildir) belliki sen sadece UnioCraft oynuyorsun hiç op oynamamışsın. op sunucuda oynuyordum normal oyuncu bossunda koruma 65 düşüyordu vip türlerinde koruma 150-200 e kadar da düşüyordu. Vip kitinde verimlilik 70 vardı.

_Vexoy bunu beğendi.
  13. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Kardeş p150 desen kes75 var böle
    1/2 op bi server yani %50
    Bir sunucu büyülere göre deil silahların zırha oranına göre hesaplanır şimdi UC YE GELEK
    P4 var kes5 var böl %125 op bir svriz önemli olan oran set 10 katı olsa kılıç 5 katı olsa bişey deişmez önemi olan oran

Bu Sayfayı Paylaş