1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Yeni Orman

'Öneri ve Fikirler' forumunda SkillexX99 tarafından 17 Haz 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. SkillexX99

SkillexX99 Away Frome Game - Benden Buraya Kadar :)

Alınan Beğeniler:
    35
    Öncelikle Bir Konuda @HyperOfStrike Yeni bir Orman Fikri Aklımızda Var Demişti Öncelikle Senelerdir ./warp Orman varken kimse yeni açılacak ormana gidicegini düşünmüyorum ormanda olan wslerin yeni açılacak olan warpta olacagını düşünmüyorum mesela şuanki ormanda orman önü claimler baya degerli halde ama yeni açılacak ormanda öyle olacagını düşünmüyorum ! çünkü normal ormanda olan ws yeni açılacak warpta olmaz diye düşünüyorum fakat yeni açılacak warpında claimleri alınacaktır fakat verimli olmuyacaktır.
    Onun yerine tuzak claimleri belirli bir zamanda oyunculara haber verilirek salınsa daha mantıklı dünya tuzak claimi var ormanda yeni orman warpından mantıklıdır.

2. SplashClient

SplashClient Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Aslında bende sizin gibi eski bir factions oyuncusuyum ve bu önerinize [Tuzak claimleri]önerinize katılmıyorum.Ama yeni orman olması gerçekden verimli olacağını düşünmüyorum.

3. HazretiDraven

Emekli

Alınan Beğeniler:
    268
    Yeni orman demek, yeni oyuncularinda ormanda kendilerine ait bir claiminin olabilmesi için taninabilecek bir şanstır. Haber verilmeden, ansızın yapıldığı zaman tadını alır o claime sahip olacak kişi.
    Mühim olanda bu değil mi zaten? Farklılık, çeşitlilik. Aynı kişilere nazaran farklı bireylerinde şansının olması. Bağlılığın bi tık daha artması. Bence bu şekil olması rekabetin farklı bir çeşidi olacak ve düzen tamamen değişecek. Böylesi daha iyi elbette.

winwin bunu beğendi.
  4. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    Sadece var olan oyuncu açısından düşünürsek yeni orman mantıksız gelir fakat yeni oyuncuların sıkılıp gitmesini önlemek için onlara da orman'da müsaade etmeliyiz. Şu anki orman çok karışık ve çoğu yerler claimlenmiş durumda. Buda yeni oyuncuların zevk almasını engellemektedir, yeni orman'da teorik olarak yeni oyuncuların klanları, yeni oyuncuların claimleri ve yeni oyuncuların savaşma durumu daha fazla olacak. Bu da yeni bir rekabet anlamına gelir mesela orman1'in herhangi bir klanındaki oyuncularla orman2'nin herhangi bir klanındaki oyuncular savaşırsa daha zevkli olacaktır. Amaç klan çeşitliliğini artırmak, oyuncu çeşitliliğini artırmak, oyunu sadece 1-2 klanın yönetmesini engelleyerek sıkı ve tatlı bir rekabet ortamı yaratmaktır. Bu konuyu iyice düşündük ve böyle olma ihtimali çok yüksek, herhangi bir değişiklik gözetmiyoruz.

HazretiDraven bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş