1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Yeni harita ve pluginler.ÖNEMLİ.

'HackPvP' forumunda BonzaiTR tarafından 2 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. BonzaiTR

BonzaiTR Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    ben serverinizde 2014 17 mayısdan beri oynuyorum . ilk hesabımın adı joseph2002b.her neyse konuya geçelim.ilk mapte lucid versiyonları (89.91.0tr) hiç birinde lag problemi olmazken,şuan aura açtığımız zaman pingimiz 240-340 gibi değerlere çıkıyor ve beni bilen bilir.seha yani jrizzyin hesabında videom var sehanın kanalda. hiç lagım yokken gameshuzuni adlı şahısa 1 anında bile atmadan kesiyorum ama şuan bu lagdan hilesiz adam bile beni kesebilir.umarım dikkate alırsınız ki bunu diğerleride yaşıyordur.factionsda 60 70 ping alırken kitpvpde hilesiz olarakda 120 130 ping alıyorum. anlıyorum factionsda daha çok geliriniz var fakat kitpvpye dandik bi plugin ve map koyuyorsunuz yinede yenilemiş olalım oyuncular b irşey demesin diye.ama eğer herkesin pingi adil olursa ve ram artarsa yani ram artarsa pingde düzeliyor emin olun eski oynağım zaman gibi 85 90 onlineye kadar çıkar. bu factionsa mahsur bi durum değil kitpvp oynayacak şahıs daha çok.sizden istediğimiz şey pingimizin düzelmesi için yeni plugin gelip ramın arttırılmasını istiyorum.bana burda paket göndermeyen hile kullanın demesseniz sevinirim.standart hile lucid.umarım anlarsınız iyi günler.

2. z_Rainz

z_Rainz Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    183
    Lucid’in aurası fazla packets yolluyor hatta triggerle birlikte açılınca. Auranızda kodlama (0E27) gibi şeyler varsa silip normal ayara geçin. Düzelmesse bi terslik vardır.

NiqhtBlade, CyberPac ve LegenDeviL78 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş