1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Yılbaşı Kampanyaları

'Skyblock' forumunda _Cham tarafından 1 Ara 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Sizce Bu Kampanyalar Yılbaşında Gerçekleştirilmeli mi.?

1. Evet

4 oy
    66.7%
  2. Hayır

2 oy
    33.3%
  1. _Cham

_Cham Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Yılbaşına Özel;

Tüm Spawner'lar İçin Geçerli Olan, 1 Spawner Alana Aynı Spawner'dan 1 Spawner Hediye.!
    Kampanyasını İstekle Bekliyoruz,
    Bu Gerçekten İyi Bir Kampanya ve Kredi Çekme İsteğini Artıracak Bir Kampanya
    Yani Böyle Bir Kampanya Olursa Daha Çok Kişi Daha Çok Kredi Çekeceği Anlamına Gelir.

Kredi Çekmeyi Dahada Yoğun Kılmak İçin;

Kredi Kartı, Havale, EFT İle Kredi Alımlarında %20 Bonus Yerine %30 Bonus Olursa 2 Katı Daha Kredi Çekilecektir.

Eğer Bu Dediklerim Dikkate Alınarak Yerine Getirilirse Birçok Kişi Bu Kampanyalardan Yararlanmak İçin;
    Kredi Çeker ve Server ise Daha Çok Para Kazanır.

Yani Hem Oyuncuların Hemde Server Sahibinin İşine Gelir..

Teşekkürler...

2. ByKoyucu

ByKoyucu Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Öncelikle şunları söliyecem:
    Saten böle bi konu açılmıştır. ( Genel - Yılbaşı İndirimleri ) ve yetkililer gereken cevabı vermişdir.
    Saten forumu Skyblock1 forumun'da değil "Öneri ve Fikirler" forumuna acman gerekirdi.
    Saten bir önceki forumdada aynı kampanya fikirleri bulunuyor.

Cloudness bunu beğendi.
  3. Cloudness

Cloudness Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    81
    1 Demir SP Alana 1 Demir SP Gelirse Çok Saçma Olur onun yerine forumumda belirtmiştim zaten 2 alana 1 bedava gelmelidir diye düşünüyorum

4. nazo33

nazo33 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    10
    Bence Yılbaşı Çok Önemli Günlerden değil ! sadece Yeni Yıla geçiyoruz bu yüzden bence Bir Kampanya OLmaz diye düşünüyorum.
    SAYGILAR.

5. SlayerBaskan

SlayerBaskan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    114
    Kampanyalar her zaman iyidir. Bence iki taraf içinde kazançlı olmakta. Çünkü kampanyada daha çok satın alım vs. oluyor ve oyuncularda kampanyadan yararlanmış oluyor.

MrDisable bunu beğendi.
  6. ByKoyucu

ByKoyucu Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Şunları sölemek isterim ki;
    Kampanyaların bir iyi yanı, birde kötü yanı bulunmaktadır.
    Kötü yanı;
    Bildiğiniz üzere Kurban Bayramında cok güzel kampanyalar oldu (sunucu kapalı olsa bile) ve birsürü Bug meydana geldi.
    Nası geldi diye soruyorsanız hemen anlatıyım:
    Ben dahil bir cok oyuncu sunucuda yüklü miktarlarda kredi cekti. Bazı kanı bozuk oyuncular ise bu kargaşayı fırsat bilip "Kredi Bugını" meydana getirdiler ve bu oyuncular arada kaynadı. Yetkililer kim Bug yapıyo kim yapmıyo anlayamadı ve bir cok sucsuz oyuncu ban yedi.
    SkyBlock1 2.0 geldi yine bazı oyuncular kargaşayı fırsat bildi 1.9 Spawner kopyalama Bug'ını kullandılar ve yine sunucu kapatılmaya calışıldı.
    İyi yanı;
    Sunucu'nun itibarı artıyor ve elde edilen kazanç ile güzel projeler başlatılıyor.
    Yeni güncellemeler için maddi bir alt yapı oluyor.
    Ve en önemlisi ise birlikte gecireceğimiz sürenin artmasına sağlıyoruz.

Eger yine bir önceki bayramlarda olduğu gibi "Bug vs." şeyler olacaksa ve sunucunun itibarı zedenelecekse kamapanya olmasın daha iyi.

7. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Dediklerinde haklısın ama kimse kampanyayı göz ardı etmeyecekdir.Şuan factionsd dan gorduğum kadarıyla herkez pusuda kampanyaları bekliyo.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 2 Ara 2017 ---
    Bildiğim kadarıyla her yılbaşı kampanya indirim v.b oldu.Bu senede olabilir

8. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Benim Bildiğim 1+1 Kampanyası Yakın Zaman İçerisinde Düşünülmüyormuş Hem Bana Göre Yılbaşında 1+1 Olması Kötü Olur

Bu Sayfayı Paylaş