1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Yılbaşı, indirimi !

'Skyblock' forumunda blackdesignege tarafından 18 Ara 2018 tarihinde açılan konu

?

Depo gelmelimi?

1. Evet

21.4%
  2. Hayır

78.6%
  1. blackdesignege

Alınan Beğeniler:
    5
    Öncelikle @UnioDex e bu güzel güncellemesinden dolayı çok teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Mağlum 2018 yılı bitiyor. Her zamanki gibi 1ay vip yerine 2ay vip tarzı indirim olucak. Bu sefer herşeyde %50 indirim olması halkımızın yeni eşyaları alma ihtimali yükselebilir.------------------------------------------------ Gelelim başka bir konuya. Diyelim ki vipler de indirim oldu ve biz vip alıdk. Bu vipi aldığımız gibi aktif olması yerine sanal ve siteye depo bölümü gelebilir. Vipimizi oradan aktif edince süresi başlar

2. Aquaxe

Aquaxe RealWest Leader

Alınan Beğeniler:
    7
    Herkes Girdiğinde Vipini Aktif Ederse Çok Az Para Dönecektir Depo Gelmesi Mantıksız.

xSaygisiz bunu beğendi.
  3. blackdesignege

Alınan Beğeniler:
    5
    öle değil sadece 1kere aktif edebilcez mesela indirimden vip alcam ben yaz tatilinde falan kullancam çünkü hafta içi girmiyorum.

4. xSaygisiz

xSaygisiz Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    34
    Sana Katılıyorum 1 Aylık Vip Olur Sana 2-3 aylık Vip

5. EfeClient

EfeClient Vincént

Alınan Beğeniler:
    32
    Bunla Ilgili 3 konu açıldı boş yapmaya gerek yok kabul edilmedi

6. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Tekrar tekrar değiniyorum şu konuya ya, artık ben bıktım siz bıkmadınız ya. Dostum OP sunucu mu sanal chest? İsterseniz şöyle bir şey de gelsin, VIP'lere Özel spawn'da ev yapılsın falan? Nasıl fikir dimi ? Sanal chest ne ya yetmiyor mu size 3x9'luk yer? %50 yerine %25 gibi bir oran gelme olasılığı daha yüksek. :)

Hedwig bunu beğendi.
  7. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Aaaa daha pasta kesecektik Eren? Pastadan sonra lobide roketle uçup güneşi patlatacaktık, güneşi depolayıp yeniden başlatacağım yaz tatilinde.

Bu Sayfayı Paylaş