1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel UnioCraft'a özel build ekibi

'Öneri ve Fikirler' forumunda xDonsuzEmirTR_V2 tarafından 20 Ara 2017 tarihinde açılan konu

?

Sence UnioCraft'a özel bir build ekibi kurulmalımı ?

1. Evet

62.5%
  2. Hayır

37.5%
  1. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Merhaba.Bildiğiniz üzere serverde çok iyi yapılar yapan arkadaşlarımız var.[mesala ben :)]Bu arkadaşlarla bir yarışma düzenlense ve 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. olan arkadaşlarımızı uniocraft build ekibine alsanız? mesala yeni gelecek minigameslerin haritalarını tasarlayabilirler.yada yeni güncellenecek sunucuların haritalarını tekrardan tasarlayabilirler. @UnioDex @SpiritCrusher @HyperOfStrike @Leejey @ErenOzsahin10 @MountBANK

MuratBey_124 bunu beğendi.
  2. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Aslında build yapan oyuncular için bi yarışma olsa ve aralarından en iyi yapı seçilse ve o kişiye kredi v.b ödüller verilse daha güzel olur.

xDonsuzEmirTR_V2 bunu beğendi.
  3. SlayerBaskan

SlayerBaskan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    114
    Daha her hafta düzenlenecek denilen turnuvalar bile yapılamıyor iken böyle bir şey yapacaklarını düşünmüyorum. Fakat fikir güzel.

ChampsRLD ve xDonsuzEmirTR_V2 bunu beğendi.
  4. ByKoyucu

ByKoyucu Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Emir iş sadece build yapmakla olmuyo.
    Bende cok iyi bir builderım. Ama harita tasarlıcağın zaman harita kusursuz olmalı ve yüklencek olan pluginleri idare edebillmeli demi.
    Bu işi yapacak kişiler var tabi ama Alpergos gibi hem sevilip hem tutulcak yapı yapacak kişi belki bu sunucuda olmayabilir.
    Saten Alpergos yetkili iken kendi Builder takımı vardı ben de bu takıma mensup bir kullanıcıydım.
    Fakat bir cok takım üyesi oyunu bıraktığı için takım dağıldı.
    Tutulacak bir takım şuan yok bu serverda.

5. _Chancer

_Chancer Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Build konusunda söyleyeceklerim var çünkü kendi başıma da olsa solo çalışmalarım oldu ve ayrıca Olympos BT deneyimimde kısada olsa var.Ancak UnioCraft sunucusuna şuanda harita vs. değil,tam olarak yeni eklentiler gerekli.Bu yeni eklentilerinde karşılanabilecek lobi haritaları vs. olacak tabi ki de ancak fazla profesyonel olmalı .Açıkcası ben kendine güveniyorum ki solo olarak da yaptığım buildler den sezebilirsiniz bunu.(Kendimi övme babında söylemedim sadece gerektiği zaman gelişmiş büyük yapılarda tasarlayabiliyorum.) Ancak bu bahsettiğin olay şu sorunu meydana getirebilir. Tabi ki de bütün herkesin kendine ait bir tasarım şekli vardır. Ve bu tasarım stilleri birbirine uymadığında problemler doğurabilir ki buda takımın kısa sürede kaosa sürüklenmesine sebep olacaktır. Güzel fikir olabilir ancak ben bunu desteklemiyorum.

6. MrDisable

MrDisable Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    205
    Build ekibi kurulması mantıklı ama şu aralar galiba biraz zor.

7. MountBANK

MountBANK Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    565
    Bana kalırsa bir çok şeye yetişemezken buna zaman ayırmamız biraz saçma olur. Fakat gayet yararlı bir konu olmuş ona sözüm yok.

8. Metzger2000

Metzger2000 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Ben Eski Bir Oyuncuyum Nickimi Ve Şifrem Falan Hepsini Unuttum Ben De İyi Builder Oldum Bir Çok Yerde Ama Bıraktım . Uniocrafta Kurulduktan 1 yıl sonra kayıt oldum ama 4 ay falan girmeyince her şeyi unuttum Builderlik Arsam Vardı 15 Tatilinde Başlıyacağım Oyuna Tekrardan Çok Hızlı Gelişirim 1 Günde Yine p4 Falan Bulurum :) Yaz Tatilinde İse VIP Alırım.

Builderlik İyi Fikir Bence Uniocraft Ekibi Oy Başlatabilir Aslında Olsun Mu Olmasın Mı Hemen Seçilmesin Öle Ev Yaptım Bitiyle Olmamalı Bu İşler Builder Kötü Olursa Serverde Kötü Olur Bunun İçin Oyuncu Azlığı Başlar
    Uniocraftın Böle Bişey Yaparsa İyi Kişiler Alcaktır Eminim :)

Bu Sayfayı Paylaş