1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel TS3 ile daha fazla ilgilenilsin

'Kapanan Konular' forumunda LeftyLoo tarafından 21 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. LeftyLoo

LeftyLoo Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    TeamSpeak3 de Hiç Bir Yetkili Oyuncuların ts3 ile sorunlarıyla ilgilenmiyolar ts3 de tam tamına 8 mod + 2 tanede ts3 yetkilisi var
    ve ts3 de yardım isteyen en az 15 kişi var 1 saattir kayıt olmayı bekliyorum kardeş cs deyim diyor neyin kafası
    cs den çıkmıyolar ts3 de 2-3 tane en az mod var ? ts3 yetkililerininde Yetkisi yok
    Bİ ÇÖZÜM YOLU BULUNMALI UNİODEX GETİRİLEN MODLAR TS3 LEDE İLGİLENMELİ VE BENCE OYUNDAN FAZLA OYUNCULARA DESTEK VERMELİDİRLER !

iLeftyLoo, SabanOgluSaban ve Halitwai bunu beğendi.
  2. iYusuf_V2

iYusuf_V2 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Haklısın Cnm

3. PatrickSaFaK

PatrickSaFaK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Haklı Olabilirsin Ama Moderatörlerin Ve TS3 Yetkililerin Bizler Gibi Gerçek Hayat'da Önemli İşleri Çıkabiliyor. Müsait Oldukları Zaman Zaten Sizinle İlgilenirler.

RealizeWP bunu beğendi.
  4. iLeftyLoo

iLeftyLoo Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    OYUN ÖZEL HAYATTA GİRİYOSA TABİKİ OYNASINLAR :)

5. PatrickSaFaK

PatrickSaFaK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Kardeşim Yetkililer Müsait Oldukları Zaman Zaten TS3'e Girerler.

6. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    +1 Bencede doğru söylüyor.

Pride67 bunu beğendi.
  7. _SkyProf_

_SkyProf_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    68
    Gelismiş bir destek platformu varken zaten bence teamspeak3 üzerinden desteğe gerek yok,teamspeak içerisinde yasanmış bir olayın var ise geçici odalarda "Yetkili bir bakar mısın?" diye bir oda kurarsan yetkililer ilgilenecektir.

8. Alpergos

Alpergos Emekli

Alınan Beğeniler:
    170
    TeamSpeak3 sunucumuza girerken ilk çıkan yazıyı hiç fark ettiniz mi ?

- Screenshot

9. VeYDeRFeeD

VeYDeRFeeD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    wqeqwewqewqe

10. Ceeem

Ceeem Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaş kayıt olmak için beklediğini söylemiş, destek istediğini değil. Ve çokta haklı bunu dile getirmekte. Cuma günü sabah 6:45te tsye girdim, oda değiştiremiyor/mikrofon basamıyorum, kayıt olmam gerekiyor kayıt ne zaman verildi? 19:57 civarı. Oyuncuları bukadar bekletmek yersiz ve gülünç. İyi hizmet vermek, kalıcı oyuncu çekmek ve oyuncuların gözünde saygınlık kazanmak için, yetkinizi yerinde ve zamanında kullanmanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Yeterince mod ve ts yetkilisi varken bu ilgisizlik yada meşguliyet ilginç. Kimseyi eleştirmiyorum elbette müsait değilsinizdir ama bir insan 13 saat meşgul olamaz.

#10 Ceeem, 25 Tem 2017
    Son düzenleme: 25 Tem 2017
    RealizeWP bunu beğendi.
  11. Alpergos

Alpergos Emekli

Alınan Beğeniler:
    170
    Aklı başında kişiler olduğumuz için yetkimizi nerde kullanacağımızı biliyoruz. Yine de teşekkürler. TS3'de her zaman aktif olamadığımız için ve bildirim tarzı bir şey gelmediği için kayıtsız oyunculara çok fazla bakamıyoruz. Bir çoğunu da kaydetmek istemiyoruz çünkü banlanmış arkadaşlar banlarını açıp tekrar geliyor ve onlar çoğunlukta olduğu için kayıtsız oyunculara fazla dikkat etmiyoruz.

12. FuryPunch

FuryPunch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    TS3 İle İlgili Sorunlarınızı Destek e yaz mamız çok saçma.

13. iLeftyLoo

iLeftyLoo Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ali Moderatör Beyler TS3 ü Önemli Görmüyolar Heralde Burdan Yazıyorum O YÜZDEN

14. Cengiz_Han

Cengiz_Han Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    PEKİ BAKMANIZ GEREKMİYO MU MODERATÖR BEY BUNUN İÇİN BİLİNÇLENMEZNİZ LAZIM

15. OzgurEraslanYT_

Alınan Beğeniler:
    71
  16. Cengiz_Han

Cengiz_Han Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Özgür Bey Burda Oyun Hakkında Bahsetmiyorum , TS3 de kayıt Olmayı bekleyen Bir Çok Kişi Var Bunu Kayıt Eden 2 TANE TS3 Yetkilisi + 8 Moderatör Var Birazda TS3 ile İlgili Sorunlarla İlgilenseler ? İyi olmazmı ? OLAYI ANLAMIYOSUN HERALDE ?

17. Alpergos

Alpergos Emekli

Alınan Beğeniler:
    170
    Moderatörlerimizin sayısı söylediğiniz kadar değil. 1 tane de ts3 yetkilimiz bulunmakta. Dediğim gibi banlanan ve banını açıp gelen oyuncular çoğunlukta olduğu için kayıt bölümüne fazla dikkat etmiyoruz.

18. Guerrieer

Guerrieer Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    TeamSpeak 3 Yetkilisi Constantine şu an da evinden çok uzaklarda internetin dahi çekmediği bir yerde. 8 tane Moderatör diyorsunuz, ama tatilde olanlar ya da görevini bırakıp ay sonunda açıklanacak kişiler var. Bu da 8 olan Moderatörü çevrimiçi 3 Moderatöre düşürüyor. Anlayışla karşılamanızı bekliyorlar sadece. 1 Ağustos'ta yapılacak alımlar ile bu sıkıntı bir süre daha çözülecektir.

_Anshton bunu beğendi.
  19. PatrickSaFaK

PatrickSaFaK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
  20. Guerrieer

Guerrieer Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    İhtiyaç olunca TeamSpeak3'de çok aktif olan güvenilir birine veriliyor fakat şu anda bir ihtiyaç olduğunu pek sanmıyorum.

Alpergos bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş