1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Tavsiye

'Soru & Cevap' forumunda SaruhanGamingTR tarafından 27 May 2018 tarihinde açılan konu

1. SaruhanGamingTR

Alınan Beğeniler:
    0
    Sayın UnioDex ve yönetimi bende Solent adlı Hack koruma plugini var (İnternetten araştırabilirsiniz) çok kaliteli (150TL) . Pluginin config inden herşeyi ayarlayabilirsiniz. Ben küçük Spigot serverımda her hileyi denedim 3saniye sonra banlıyor (Configden kicklemeyi banlamayı ayarlayabilirsiniz) Çok tavsiye ederim. Her türlü hileye karşı koruma sağlayabilirsiniz bu sizin için çok yararlı olur BEN SİZE 150TL VERİP ALIN DEMİYORUM. Eğer isterseniz size bedava verebilirim. Tabi ki rica ederseniz. ASLA VİRÜS VERMEYECEĞİM. Ben bunu uniocraftı sevdiğim için söylüyorum. Virüs verir falan diye aklınızdan geçirmeyin. Asla ama asla virüs vermem. Zaten kendi serverımda kullanıyorum. İsterseniz vereceğim buraya dosya ekle diye koymayacağım sonuçta paralı plugin isteğiniz üzerine dosya indirme sitesinden falan link atarım size UNİOCRAFT

#1 SaruhanGamingTR, 27 May 2018
    Son düzenleme: 27 May 2018
  2. Cir0x

Cir0x Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Kabul edeceğini pek sanmıyorum fakat kendisi buraya gelince öğreniriz. @UnioDex

3. BeratYakut

BeratYakut Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Plugini kanıtlı olarak videosunu çekip gönderirsen belki daha inandırıcı olur.

Bu Sayfayı Paylaş