1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

SurvivalGames Survival Games`i canlandırmak

'Kapanan Konular' forumunda BeratYakut tarafından 27 May 2018 tarihinde açılan konu

?

Sizce bu fikirler işe yarar mı ?

1. Evet,sunucuyu tekrar canlandırabilir.

2. Hayır,pek sanmıyorum.

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. BeratYakut

BeratYakut Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Bildiğiniz gibi Survival Games sunucusu eskiye nazaran çok az oyuncu sayısına sahip. Bunu düzeltmenin bir kaç yolu var size o yolların uygulanmasını önereceğim. Eğer o yollar uygulanırsa inanıyorum ki Survival Games sunucusu tekrar aktiflik gösterecektir.

• Survival Games`in statsları ayda bir kez sıfırlanmalı.Ödül olarak ise küçük bir miktarda kredi ödülü verilmeli.Örnek olarak birinciye 10 Kredi , ikinciye 5 Kredi , Üçüncüye 2 Kredi verilirse tekrar aktiflik kazanabilir. Böylelikle vip alan oyuncu sayısında artış gözükebilir.Durum böyle olunca verilen kredi miktarlarından daha fazlası sunucunun bütçesine girecektir.
    • Survival Games`e özel olarak efektler eklenebilir. Survival Games`e güzel efektler eklemek oyuncunun dikkatini çekecektir ve oynama isteğini artıracaktır.
    • Yeni haritalar eklenmeli. Sanırım uzun bir süreden beri yeni haritalar eklenmiyor. Buda her şeyin tekrar tekrar yaşanmasını sağlıyor ve sıkıcı oluyor. Uniocraft`ta özel yeni haritalar eklenebilir, insanlar her gün aynı haritada oynamaktan sıkıldı doğrusu.
    • Erdem erdogdu Troll SG çekebilir.Böylelikle insanlar belki Erdem`e rastlarız diye Survival Games girme isteiğine kapılırlar.Buda oyuncu sayısında artışa neden olur.

Benden bu kadar fikir çıktı bu fikirlerin uygulanması halinde sunucunun tekrar eski haline döneceğine inanıyorum.

2. Cir0x

Cir0x Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Troll Survival Games harici fikirlerini beğendim.

3. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Önerilerin güzel.Zaten Survival Games için planlamalar vardı.Sezon sistemi ve statsların sıfırlanması gerekli bir şey.Bunlardan daha çok yenilikler gelecek diye düşünüyorum.Troll SG fikrini beğenmedim.UnioCraft diğer dandik sunucular gibi oyunu trollemek ve ciddiyetsizlik istemez.

4. Cir0x

Cir0x Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Katılıyorum. Düşünsenize kasılıyorsunuz oyunda full demir set dia kılıç vs. biri gelip bi troll ile öldürüyor sizi.

Arwin1 bunu beğendi.
  5. naberkanka36

naberkanka36 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Konunun ciddiyet ile ve ciddiyetsizlik ile uzaktan ve yakından bir alakası yok. Eger yeni çaglara ayak uyduran bir sunucu olursa zaten online reklam vermeden bile artar, mesela bir oyuncu var arkadaşı başla sunucuda oynuyor onu çagırdı o geldi. sonra çagırdıgı arkadaşınında arkadaşlarını var böyle kulaktan kulaga çevrimiçi zaten artar.

6. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Siz bu işleri "Kulaktan Kulağa"oyunu mu zannediyorsunuz?Öyle olsaydı bunun sonu olmazdı.Biraz fazla film izlemişsiniz.
    Sunucu doğru olanı yaptı.Reklam verilmeden önce oynayan oyuncular eskiden beri oynayan oyunculardı.Zaten arkadaşlarını çağırdılar oynayan oynadı bırakan bıraktı.
    Reklam vermeden tanınamazsınız.Normal hayattada böyledir.Desteklemek lazım.:wink:

7. naberkanka36

naberkanka36 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Alakası yok kulaktan kulaga da sunucu gelişebilir? örnek minecraft oyununun hiçbir reklamı yapılmadı ve milyonlarca oyuncu oynuyor ?

8. BeratYakut

BeratYakut Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    ben her yerde minecraft reklamı görmekten bıktım ne diyon sen

9. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Troll SG İsmetRG tarafından çekiliyor ve çekilmesine bak sıcak bakmaz erdem

Kredi içinde bak önemli değil

10. naberkanka36

naberkanka36 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Minecraft reklamı hiçbir sitede yok. sadece minecraft sunucularının reklamlarını görebilirsin.

11. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Çok iyi hatirliyorum sezon 2 de galiba bütün odalar full hep beklerdik vip arkadaşım vardı o girer çıkardı biz girerdik hey gidi günler heyyy

Arwin1 bunu beğendi.
  12. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    Bu konuları bizde kurucuya daha önceden önermiştik, kendisi bize "Survival Games'in kodlarının eski olması, uzun süredir güncelleme almaması gibi durum olduğundan baştan yazılması gerekmekte, baştan yazmakta en az yeni bir oyunu sıfırdan yapmak kadar zaman alacaktır. O yüzden şu anlık yeni oyunlar odağımız, hem zaten Survival Games'i sıfırdan yazmak yerine daha oyuncu çekebilecek güncel bir oyun getirebiliriz." diye bir cevap aldık. Öneriler korunacak sırası geldiğinde güncelleme yapılacaktır, ancak güncelleme için tarih verememekteyiz.

naberkanka36, Arwin1 ve mackleovermore bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş