1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

SurvivalGames Survival Games için uygulanabilecek bir kaç değişiklik.

'Kapanan Konular' forumunda xDenizHDD tarafından 9 Ağu 2017 tarihinde açılan konu

1. xDenizHDD

xDenizHDD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Öncelikle merhaba unio halkı.

Bu postta kendimce gerekli önerilerimi sizlere paylaşacağım. Yanlışım veya eksiğim varsa, belirtirseniz sevinirim.

-Disguise gelmesi cidden çok çok önemli bir durum. Youtuberlar olsun, çekilemeyen oyuncular olsun, tek kişiye kilitlenme (target) durumu çok can sıkan bir şey. Bunu değiştirebilecek tek şey disguise plugini.
    -Report + Minewatch (isminden emin değilim, sanırım ismi buydu) eklentisi ile CS:GO daki gibi hile tespitleri yapılabilir. Oyuncuların gözünden oynadıkları oyunu kaydedip, oyuncu başka bir oyuncuyu şikayet ettiğinde verilen URL ye girip, oradan hile bildirimi yapabilir. IP üzerinden tek bir şikayet yapılabilen bu eklentide bir sınır rakamın üstünde şikayet gelindiğinde yetkililer kontrol edebilir.
    -Özel odalar gelmesi hakkında çok fazla değinilmese de, bu da yine gerekli bir şey. Özel odalarda clan wars,vb. yapılabilir.

Düşüncelerinizi bildirin ki, yetkililer de görünce fikirlerimizi not edebilsin.

xEmreBekTas ve _Anshton bunu beğendi.
  2. MrAsabi

MrAsabi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    306

Disguise özelliği gerçekten eklenmeli, fakat sadece HERO ve Youtuber'a eklenmeli, çünkü herkes bu sefer bu özelliği kullanabilmek için VIP çekebilir. :)

Report özelliği gelsin diyorsun mesela örnek veriyorum sana uyuz olan biri bütün tanıdıklarını toplar hepsi report eder ve çok şikayet geldiği için sunucudan uzaklaştırılabilirsin.

Özel odaların gelmesi cidden çok güzel olabilir. +1 :)

3. xDenizHDD

xDenizHDD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16

Çok şikayet üzerine gözden izleme yapılabilir ve hile kullanıp kullanılmadığı anlaşılabilir, bunu demeye çalışıyorum. Cevap verdiğin için teşekkürler. :)

MrAsabi bunu beğendi.
  4. MrAsabi

MrAsabi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    306
    Yetkililerin kararı :)

5. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Fazla Survival Games girmesemde özel odalar'ın gerektiğini düşünüyorum. Güzel bir eklenti olabilir.

6. OzgurEraslanYT_

Alınan Beğeniler:
    71
    Merhabalar Öyle bir'şey olması çok şaçma report edilen oyuncunun GÖZLEM ALTINDA OLMASI BİRAZ DAHA İYİ GELİYOR BANA ÇOK REPORT YERSE EN AZINDAN OYUNCUYU İNCELEMEYE ALMALARI DAHA MANTIKLI

7. MrAsabi

MrAsabi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    306
    @OzgurEraslanYT_ Dikkatli okumamışsın sanırım, yazdığım yazıda bende ondan bahsediyorum. :)

8. OzgurEraslanYT_

Alınan Beğeniler:
    71
    Bu sorundan DOLAYI HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİM

9. xDenizHDD

xDenizHDD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    İki üç tane daha ek yapmak istiyorum.

-Party eklenirse aynı odaya girememe sorunu ortadan kalkar.
    -Message ile özel konuşmalar oluşturabilir, Friend ile arkadaşımızı çok daha kolay bulabiliriz, aynı şekilde Block da eklenirse, istemediğimiz kişiler bize ulaşamaz.
    -Fix eklentisiyle de ping azaltılabilir.

10. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362

Öncelikle merhaba,

Son maddenize bir yorum yapmak istiyorum; Fix komudu visual buglar için tercih edilen bir komuttur yani tabelalarda ki yazıların gözükmemesi, oyuncuların yerin içinde gözükmesi vb. gibi durumlarda kullanılır. UnioCraft'ta böyle problemler olmadığı için eklenmesi tartışılır, ama eklenecekse de ekstra bir özellik olmuş olur. Bana göre çok bir şey değiştirmeyecektir..

Saygılar.

MrAsabi bunu beğendi.
  11. xDenizHDD

xDenizHDD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Genelde bilinen sunucularda bloklara takılmalar ve ya bağlantı için kullanılıyor. Bu yüzden gerekli olan bir eklenti olduğunu düşünüyorum. Özellikle son günlerde bloklara takılmaların çok fazla yaşandığını görüyorum. Bununla ilgili UnioDex e de gerekli bir bildirim attım. Sürekli onları meşgul etmemiz benim felsefeme göre yanlış bir olay. Bunu oyun içinde bir nebze düzeltebilmek için istiyoruz. Cevabın için teşekkürler. :)

HyperOfStrike bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş