1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

SORUNLAR

'Soru & Cevap' forumunda TheYouPro tarafından 11 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. TheYouPro

TheYouPro Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    90
    HackPvP Oynuyorum Adım TheYouPro. Haziran Ayinda Yeni Map Gelicek Dediler 2ay Sonra Geldi. Yeni Map Begenilmedi Yeni map yapılacaktı bu cumartesi pazar gelecek dediler hayla gelmedi okullar açilacak Kimse oynamiyacak onlinesi düşecek bari tatilken oyniyalim Dedik Gelmedi :D Bir map yapmak bu kadar uzun mu sürüyor Zaten Map Hazir Sadece wg atmak kaldi Fakat siz getirmiyorsunuz.
    Moderatorlar genellikle CSGO Oynuyorlar Veya Steamdan Başka Bir oyun. 3gün önce açtigim Konuya 3gün sonra cevap verildi. Eskiden açtigim konuya 1gün geçmeden cevap verilirdi ve Adama cezasi verilirdi. Adam kitpvpde reklam yapiyor moderatorlara söylüyorum iletişim açin diyor Adam zaten oyuncu bir saat iletişimmi açacagim reklamını yapar çekip giderdi Ama online düşüyor elbet o servere 1 online gidecek veya 2 'KitPvP Sunucunda Yandaki tabloyu /fb off yazarak kapatabiliyorduk. /ping yaziyorum 56 Gösteriyor yana bakiyorum 116 gösteriyor Zaten Lucidin Tags yüzünden fpsimiz 30 40 oluyor Bir de o Lag Sokuyor Tam oluyor. Neden Azicik daha özen göstermiyorsunuz.

Haksızmıyım Beyler ?

abheeben bunu beğendi.
  2. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Haksızsın bence. İlk önce milleti yargılamadan önce bi kendine bak, sonra milleti yargıla. Bayram geldi geçti ve okul açılacağı zamana denk geldi. Onun için herkesin işi gücü var. Sadece bu konuda haklısın;

Oyun ve Destek bildirimleriyle ilgilenmemeleri.

3. TheYouPro

TheYouPro Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    90
    Şaban Ben Factions oynamiyorum Factionsu Bilemem. Fakat KitPvP nin onlinesine Baksan Beni Azicik Anlarsin :D KitPvP De Yaklaşik Vipimin Süresi 200gün Vardi Kaç Ay girmedik Vipimiz Bitti Online Gelir Diye başladik Fakat Hayla Online Gelmedi Güncelleme Bekliyoruz Gelmiyor.
    Bizim için 30 Veya 100 Veya 500 Cok Para Seni Bilemem. Bazilari için 1TL Bile Önemli. Sadece Vipimiz boşa gidiyor diye Açtim konuyu Factions Onlinesi Var Allah Var :)

abheeben bunu beğendi.
  4. K0POBA

K0POBA Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    bencede haklisin TheYouPro hep oyle oluyor lag giriyor takiliyoruz adamlari kesemiyoruz adamlardan kacamiyoruz cok lag var hack pvpde pinglerimiz 900 ms ye kadar cikiyor sana katiliyorum TheYouPro

abheeben bunu beğendi.
  5. iGuZz_

iGuZz_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    yanddaki tablonun kaldırılması engellenmiş çok ping giriyor lütfen yeniden kaldırma komutu gelsin

abheeben ve TheYouPro bunu beğendi.
  6. ImTache

ImTache Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    bencede theyoupro kardeşim çok mantıklı bi konuya değinmişsin

abheeben ve TheYouPro bunu beğendi.
  7. abheeben

abheeben Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    TheYouPro aynen okul baslicak online dusucek bu getirdiniz mapde lagdan
    Adam kesilmio yaptiniz ormanda step cok takilio e adama kacinca dalga gecio du anki gelck map de step takilcak eski mapin getirilmesini istioz

8. MuratBey_124

MuratBey_124 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    78
    Yeni mapte step takilmayacakmis onu ayarladilar biraz daha duzluk getirmisleryeni haritaya

9. _Chancer

_Chancer Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Kendi Sistemin Ve Donanımın Sebebiylede Olabilir Bu bende Pek Bu Sıkıntı Oluşmuyor

10. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Tüm güncelleme eforu Skyblock1 2.0'a aktarıldığından diğer sunucu güncellemeleri askıya alındı. Skyblock güncellemesi 9-15 Ekim arası bir tarihte yayınlanacaktır ve bundan sonra diğer sunucu güncellemelerine geçilecektir.

Arwin1 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş