1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Skyblock Hakkında Öneri

'Kapanan Konular' forumunda LaruaX tarafından 11 Tem 2019 tarihinde açılan konu

?

Gelirse Faydalı Olur Mu?

1. Olur

4 oy
    80.0%
  2. Olmaz

1 oy
    20.0%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. LaruaX

LaruaX Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    252
    Merhabalar öncelikle Skyblock oyuncuları için yararlı olabileceğini düşündüğüm bir önerim var. Skyblock sunucusuna yeni eklenen özellik olan /is topweekly komutunun yanında yararlı olacak bir öneri gelirse oyuncular açısından kolaylık sağlanmış olur.

Öneri Hakkında: Ekte gösterdiğim gibi bir özellik yapılabilir. Oyuncunun bir hafta içerisinde ne kadar ada leveli kastığını göstermekle beraber /is topweekly deki ödüller ona göre dağıtılabilir.

Küçük Bir Örnek: /is topweekly deki 1. ada 30m level kastı diyelim. Adada 3 kişi olsun, 1. oldukları için 50 kredi kazanıcaklar. 1. kişi 15m, 2. kişi 6m ve 3. kişi de 9m kasmış olsun. 50 kredinin 2 kredisini satsınlar, geriye 48 kredi kaldıa. Bu 48 krediyi 3 kişi 16 kredi olarak bölüşürlerse haksızlık olur. 15m kasan kişi 24 kredi alırsa hem 3 kişi arasında haksızlık olmaz hem de herkes daha fazla kredi kazanmak için ada içinde de rekabete girer ve bu sayede rekabet büyümüş olur. Herkes hak ettiği kadar kredi almış olur.

Kapanış: Bu önerimi bir kaç arkadaşımla daha görüştüm ve hepsi olumlu karşıladı, gelirse güzel olur gibi yorumlarda bulundu. Gelirse hem sunucu adına hem de oyuncular adına güzel bir güncelleme olur. Beni dinlediğiniz için teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. İyi günler , iyi oyunlar.

Ekli dosyalar:

AzgedaS, HatakeSakumo ve berkeistaken bunu beğendi.
  2. berkeistaken

berkeistaken Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Bence Skyblock için oyuncuların kendilerine hedef belirlemelerine yardımcı olabilir yararlı bir konu olmuş iyi forumlar dilerim ^^

HatakeSakumo ve LaruaX bunu beğendi.
  3. HatakeSakumo

HatakeSakumo Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Faydalı olacağını tahmin ediyorum

LaruaX ve berkeistaken bunu beğendi.
  4. LaruaX

LaruaX Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    252
    Hedef belirlemek için tabiki yardımcı olabilir. Bugün 1m level kasıcam diyip kendinize hedef belirleyebilirsiniz. Yorumunuz için teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim. İyi günler ^^

AzgedaS bunu beğendi.
  5. KosztilamP1

KosztilamP1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    476
    Bana göre mantıksız. Sonuçta bir ada olarak giriyorsun(is topweekly) zaten kendi aranızda da öyle ayarlayarak yapabilirsiniz(krediyi).

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş