1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Haftalık Ödüller - 100 TL Değerinde Kredi Ödülü

'Skyblock' forumunda UnioDex tarafından 10 May 2019 tarihinde açılan konu

1. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    5. yıl güncellemeleriyle gelen /is topweekly komutu sayesinde artık rekabet daha da kızışacak!
    Haftalık sıralamada en yüksek sıraya çıkan oyunculara her hafta ödüller verilecek!

Her hafta sanal bloklarla en çok seviye kasan 1. adanın liderine: 50 TL Kredi!
    Her hafta sanal bloklarla en çok seviye kasan 2. adanın liderine: 30 TL Kredi!
    Her hafta sanal bloklarla en çok seviye kasan 3. adanın liderine: 20 TL Kredi!

Böylece haftalık olarak Skyblock sunucusunda 90 TL değerinde ödül dağıtılacak. Ayrıca sıralama haftalık olarak sıfırlanacağından her hafta herkesin bu sıralamaya girebilme şansı olacak!

Ayrıca sistem geliştikçe ve rekabet kızıştıkça ödüller de artacak!

Bazı Detaylar:
    • Sıralama her hafta Cumartesi günü manuel olarak yönetici tarafından sıfırlanacak ve ödüller adaların sahiplerine verilecek.
    • Ödüller her hafta rekabetin durumuna göre artacak ya da azalacaktır. Bu konu üzerinde gerekli güncellemeler yapılır.
    • Sistemin açıklarından yararlanmaya çalışan oyuncular tespit edilip cezalandırılacaktır.
    • Eski /is top var olmaya devam edecektir.
    • Sistem sadece sanal bloklarla kasılan levelları saymaktadır. Fiziksel bloklar sayılmayacaktır.
    Yeni Kural:
    /is topweekly'de bulunan adaların birbiriyle bir bağı bulunursa, levelı yüksek adaya ödül verilecek ve diğer ada listeden kaldırılacak. Bu bağ ada üyelerinin yan hesap olması, yarışanların birbirlerinin adalarında cooplu olması, yarışanların birbirlerinin adalarına blok dizmesi gibi durumlarda mevcut sayılacaktır.

Dolayısıyla /is topweekly sıralamasına birden fazla adayla katılırsanız sadece 1 adanız ödül alır. Ya da kendi adanızı lider yaptıktan sonra bir arkadaşınızın adasını kasmaya başlarsanız sadece yüksek levellı ada ödül alır.

Sistem Güncellemesi:
    Yeni Sanal Blok Sistemi ve Haftalık Ödül Sistemi

#1 UnioDex, 10 May 2019
    Son düzenleme: 18 Oca 2020
    LaruaX, DenizVural01 ve Slayin bunu beğendi.
  2. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Merhabalar Dex, bu sistemi getirmen güzel olmuş fakat şunu söylemek istiyorum; bizim adamızda 100K civarı portal var sadece dizmeye dayalı olduğu için ben kırıp kırıp döşersem bu adil olmayacaktır buna karşı bir önlem var mı acaba?

SametA ve Fuchs bunu beğendi.
  3. xSaygisiz

xSaygisiz Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    34
    Bu Güncelleme Gelmesin.

oyunimparatoru bunu beğendi.
  4. WFB

WFB WFB

Alınan Beğeniler:
    29
    katılıyorum işin içine hilede katılır

5. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Dizmeye bağlı değil. Her hafta cumartesi adaların levelları veritabanına koyuluyor. Bir sonraki hafta aynı adanın seviyesi ile önceki haftaki adanın seviyesi karşılaştırılıyor. Yani kırıp aynı sayıda blok koyarsanız gelişiminiz 0 olacaktır.

6. WFB

WFB WFB

Alınan Beğeniler:
    29
    peki ödüller hakkında bir düzeltme yapılıcakmı miktarı fazla fikrimce sistem güzel @UnioDex

7. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Ödüller aylık olmalı ve miktarı da düşmeli diye düşünüyorum.

LaruaX, Slayin ve _Vexoy bunu beğendi.
  8. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Bedava 100 kredi mi hemen koşmalıyım sanırsam hahahaha, bence hiç adil bir sistem değil ya? Diyelim adamda 100 milyon ada var gider yan hesaplarıyla ada açar 3 ada dizer hepsini ilk 3'e sokar 225 kredi tertemiz mis mis.

9. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Yine aynı düzeyde iş yapmış olacak ama ? Ve bence güzel bir sistem ödül düşsün veya olmaz diyenlerde zaten vaktiyle attığı farkı kaybetmek istemeyenleedir sistem güzel
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 10 May 2019 ---
    Böylece kredi oldukça düşcektir çünkü sayısı artıcak 50m bile olabilir

10. WFB

WFB WFB

Alınan Beğeniler:
    29
    zaten konusmalar dönmüş skyblockta bu tarz

11. HakimBey_96

HakimBey_96 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Bence kredi verilmesi çok mantıksız. En azından kredi verilicekse de miktarları düşürülmeli.

12. DenizVural01

DenizVural01 Alphas Resmi Lider

Alınan Beğeniler:
    9
  13. RassAGhul

RassAGhul Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül çok fazla

14. Cloudness

Cloudness Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    81
    Ödül çok fazla diyenler için

Factide bi orman ön claim kaç kredi ?

LaruaX bunu beğendi.
  15. WFB

WFB WFB

Alınan Beğeniler:
    29
    peki istopta 1. olan ada kendi adasından end portalları kırıp 2 tane yan hesapla dizmelerine ne diyorsun kardesim ??? istopweeklyde suan 1.adanın haftalık kasmasıyla ada leveli eşit bu konuda ne yapıcaksınız @UnioDex işin içinde gayet haksızlık var elinde parası olan imkanı olan gene bu ödülü kazanıyor benim gibi yeni baslayanalr arasında hiçbir rekabet yok is top 3 4 kisi arasında dönen bir yarısma malesef

16. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Geçen hafta 125m levelı olup bu güncelleme sonrası adalarından portal kırıp yeni adaya koyan oyuncuların topweekly'deki konumu dikkate alınmayacaktır ve kendinden bir sonraki gelen adaya ödül verilecektir. Dolayısıyla bu hafta topweekly'de 4. veya 5. olarak da ödül alabilirsiniz.

Ayrıca kendilerine de uyarı olsun boşuna sıfır ada kasmasınlar. Bunun yerine skygod yarışına yönelmelerini tavsiye ederim.

Bu ödüller çok detaylı kontroller yapıldıktan sonra verilecektir ve hileye ve haksızlığa hiç bir şekilde göz yumulmayacaktır.

Bilgilendirme Editi: Güncel durumda Topweekly 1.'si kendi adasına kırdığı blokları dizip üzerine 20 milyon levellık blok dizmiş görünüyor. Bu durumda ödülü almaya karşı bir sorun bulunmuyor çünkü zaten ada bu haftaya -35milyon level ile başlamıştı. /is top 2.si ise bu hafta topweekly ilk üçünde henüz bulunmuyor. Eğer hafta sonuna kadar böyle devam ederse 1. 2. ve 3. normal bir şekilde ödüllerini alacaklar. 4. ve 5. ye ödül kalmayacak.

#16 UnioDex, 12 May 2019
    Son düzenleme: 14 May 2019
    Slayin, Fuchs, MountBANK ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  17. Fuchs

Fuchs Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Elimizde olan bir durumu farklı yönlerde kullaninca buna haksizlik denmeside ayri bir komik

18. WFB

WFB WFB

Alınan Beğeniler:
    29
    iyide weeklydeki 2.adadakiler banlandı o ne olucak peki dex bey @UnioDex

RassAGhul bunu beğendi.
  19. RassAGhul

RassAGhul Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Benim adam 2. is topweekly 4. ise 3. olucak

20. WFB

WFB WFB

Alınan Beğeniler:
    29
    ekstra bi ekleme yapmak istiyorum örnegin benim oldukca bol end portalım ben kendi adama diziyorum ve bu portallardan fazlasını arkadasıma veriyorum oda diziyor baska bir arkadasım daha veriyorum oda diziyor is topw de ilk 3 te oluyor bu arkadaslar ama şöyle bi durum var bu arkadaslarım bilerek seçtigim adası yan hesap gibi durmayan hesaplar bunun önüne geçilebilcekmi

Bu Sayfayı Paylaş