1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

SkyBlock Gelişim

'UnioCraft Diğer' forumunda MrAsabi tarafından 28 Nis 2018 tarihinde açılan konu

?

Hile koruması

1. Gelmeli

2. Gelmemeli

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. MrAsabi

MrAsabi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    306
    Değerli UnioCraft Oyuncuları bildiğiniz üzere SkyBlock sunucuların da pek arena kullanılmaz fakat ben şahsen arenayı kullanmak istiyorum fakat yine Factions sunucusun da ki hile arkadaşlarımızdan burada da bulunmakta ve bu konuyu açmam da ki neden ise Hile ile oynayan o değerli arkadaşlarımıza bir koruma gelmesi yani tabii o kadar sıkıştıracak bir koruma gelmese bile adam arenayı 1 saniye için de koşarak çevirebilen bir hile ye sahip maşAllah :) Kısacası Hile koruması gelmeli.

_Vexoy bunu beğendi.
  2. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Bence de gelmesi gerek. Adam beni bugün tek vuruşla öldürdü üstelik elma yemiştim. Ganimet kılıcı gitti xd

Hatta, şu arenayı söküp atsınlar.
    SkyBlock da arena olması saçma zaten xd

MrAsabi bunu beğendi.
  3. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Arenanın tamamen sökülmesinden yana değilim. Çünkü: Bazı oyuncular ada dizmek , demir alıp-satmak vb. işlerden sıkılıp biraz da eğlenmek için arenaya gitmek isteyebiliyorlar. Bu yüzden arenanın olması gayet güzel.

MrAsabi bunu beğendi.
  4. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    Aynı konuları tekrar tekrar açmaya gerek yok; güncelleme ile düzeltileceğini defalarca açılan konularda defalarca belirttik.

Slayin, SenihReizz ve iMrRuthless_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş