1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Sky Block1 de adawarp

'Kapanan Konular' forumunda Xav1 tarafından 3 Haz 2017 tarihinde açılan konu

1. Xav1

Xav1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Sky Block1 de adawarp Imıza gelen oyuncuların biz aktifken chet de isimleri de görebilsek güzel olur

2. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Skyblock1 2.0 güncellemesi ile yapılacaktır.

_SkyProf_ ve Xav1 bunu beğendi.
  3. _SkyProf_

_SkyProf_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    68
    @UnioDex Peki şimdi ki yeni sistemde biliyorsun ki golem adası farklı normal ada farklı yapabiliyoruz,örneğin ben golem adası yaptım birde normal ada var fakat,warpını golem adasına çektim,bildirim gelmeye devam edecekmi ? Veya bu adada ki herkese mi bildirim gidecek yoksa sadece,ada sahibine mi ?

4. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Bir hesap iki farklı ada yapamaz. Ayrıca yeni sistemle warp'ta sadece kişinin kendi adasına çekilebilir olacak. Başka adaya warp çekilemez. Bildirim adada ekli olan kişilere gidecektir.

5. _SkyProf_

_SkyProf_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    68
    @UnioDex bence farklı adaya warp çekilememe çok yanlış bir hareket,sebebi ise şudur ki ; 120 golemli bir adada nasıl oynamayı düşünebiliriz herkesin bilgisayarı o kadar iyi değil..

6. TheAgressive

TheAgressive Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    @UnioDex Bencede Yanlış Çünkü _SkyProf_un Örnek Verdiği Gibi Golem Spawnerlı Adada bide Level Kasarsak Çok Fazla Drop Yer Oyun ve Warpa Gelen Oyuncular Oyunun Takılmasından Rahatsız Olur.

7. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Üzgünüm ancak şu an başkasının adasına warp atabilmek bir bugdur. Bug otomatik olarak sürüm güncellemesiyle beraber düzeltilecektir.

Bu Sayfayı Paylaş