1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

serverdan sebessizce uzaklaştırıldım!!!!!

'Soru & Cevap' forumunda gurkan_81 tarafından 6 Tem 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. gurkan_81

gurkan_81 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    [ceyhun12 adlı kişinin yan hesabı olmak sebebiyle sınırsız olarak uzaklaştırıldınız]

server'e girerken bu yazıyla karşılaşıyorum ve ceyhun12 adlı hesabın yan hesbı ne anlama geliyo
    bilmiyorum ama yana hesabı falan değilim tanımıyorumda zaten birisi şikayet etmiş ona inanıp ben uzaklaştırıldım lütfen yardım edin :((

2. Garrincha

Garrincha Messatsu !
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    9
    Merhaba gurkan_81;

Bu tip konuları destek bölümüne yazarsan daha iyi olur. Burası pek uygun bir yer değil.

Eğer ceyhun12 adlı, yani yaptığı hile kullanımından dolayı süresiz olarak yan hesapları da dahil olmak üzere cezalandırılmış olan bir hesap ile aynı ip adresi üzerinden oyuna girmişsen, gurkan_81 isimli hesabın ile aykırı bir davranışta bulunmadığın halde bile ceza alıyorsun fakat ceyhun12 adlı hesabın yan hesabını bulamadım veya ismin yazmıyor söz konusu hesabın üstünde.

Sanırım xAngels adlı eski moderatörümüz sizi Ceyhun12'nin alternatif hesabı olarak görüp hemen cezalandırmış sizi fakat böyle bir durum, olması gereken bir davranış değil.

Cezanızı kaldıracağım. Bir dahaki sefere UnioCraft üzerinde yaşadığın bir sorun olduğunda, seni destek bölümünde bekliyor olacağız :)

İyi oyunlar dilerim. Hayırlı forumlar :D

#2 Garrincha, 6 Tem 2017
    Son düzenleme: 6 Tem 2017
  3. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Ozaman Konuyu Kitleyebilirsin :)

4. PatrickSaFaK

PatrickSaFaK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    xAngels Şuan Moderatör

5. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Patrick Eski Moderatör Ama.

6. Murat_US

Murat_US Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    HAadi Geçmiş Olsun :D

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş