1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Pevepe sunucusu olun yaw :( :f

'Öneri ve Fikirler' forumunda iColdAura tarafından 30 Haz 2018 tarihinde açılan konu

?

Konu nasıl olmuş?

1. Güzel

0 oy
    0.0%
  2. Güzel

0 oy
    0.0%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. iColdAura

iColdAura LOOK AT ME

Alınan Beğeniler:
    5
    ALTTA YAZDIKLARIM BENİM FİKRİMDİR AMDİN BEYLER BEĞENİRSE YAPABİLİR GELİP BENCE DAHA GÜZEL OLMAZ FALAN YAZMAYIN LÜTFEN
    Benim fikrimce sunucu PVP sunucusu yapılsa daha güzel olabilir hem pvp kitlesi çektiği için online vb. artar hem de oyuncular daha çok eğlenir
    1-Factions,HCF Yapılabilir (Yapılmalı bana kalırsa)
    2-Hile ile oynanan "KitPvP" Kaldırılıp ArenaPvP Getirilebilir
    3-Skyblock,Asit Adası,Skyblock 2,Kaldırılabilir ve Survival Games güncellenerek online kazandırılabilir
    4-Fazla rank yerine 2 adet rank falan eklenebilir Unio+ Falan işte siz yaratıcısınız düşünürsünüz :f
    5-Hile sistemi zaten güncellenecek biliyoruz fakat hileyi algıladığında otomatik banlayan hile sistemi getirilebilir.
    6-Frozen sistemi eklenebilir hile algılandığı ve ya admin şüphelendiği durumda kişiyi dondurup discord adresine gelmesini isteyebilir (Frozen sisteminde otomatikmen yazıyor zaten chatde You are now frozen join discord falan filan diye
    7-Sunucu 1.7.10 - 1.8.x Yapılabilir (Pluginlerden falan dolayı galiba bilmiyorum 1.7.10 yok fakat bana göre olmalı :F )
    8- (Emin değilim) Bide Sunucu Premium'lu yapılabilir hileleri azaltmak adına .s
    (Ben bunları kafamda pvp sunucusu tasarlamak için değilde online arttırma sunucuyu göz önüne koymak amacıyla yazdım ^^ Zaten düzgün PvP sunucusu kalmamışken etrafda bunlar yapılırsa iyi online kazanılabilir ii günler )

2. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    3- En çok 3. madde dikkatimi çekti. Şuanda Skyblock zaten en çok online çeken sunucu ve kapatılması online kitlesini oldukça fazla düşürür.
    7 - Sunucuyu 1.7 sürümüne geçirmek en saçma şey olur. Nedeni ise serverdeki buglar oldukça artar ve eski sürüm olmasıdır. (Daha önce yazmıştım fakat onaylanmamıştı 1.7 sürümüne geçmek.)
    8 - Premium olması demek sunucunun onlinen'ın %60'ını yok etmek demektir.
    6 - Böyle bir şey olursa moderatorler'in 7/24 oyunda olması anlamına gelir. Bence destek bölümü yetiyor. Sonuçta onlarında özel hayatı var değil mi? ve başka oyunlar oynamayı onlarda hak ediyor.
    (Ben eleştirmek yada kötülemek için yazmadım olacakları söyledim. İyi formlar...)

3. SplashClient

SplashClient Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Sunucu 1.7.10'a geri getirilemez.Bu çok fazla bugu tekrar ortaya çıkarır.

I_Just_Loved_You bunu beğendi.
  4. xEmreBekTas

xEmreBekTas Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    74
    Böyle öneriler yapman güzel fakat bu önerilerin sunucunun online'ını aşırı derecede düşürecek öneriler.

5. MountBANK

MountBANK Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    565
    Önerileriniz için teşekkürler. UnioDex'e iletilecektir

6. iColdAura

iColdAura LOOK AT ME

Alınan Beğeniler:
    5
    Bilmem ne kadar pvp atıyorsun ne kadar izliyorsun fakat pvp sunucuları baya bi online alıyor zaten şu zamanda düzgün pvp sunucusu kalmamışken zaten sunucuda survival games var 1.7.10 yapılsa birde oyuncu dolar baya ^^
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 30 Haz 2018 ---
    Frozen sisteminde zaten moderatörler direk dondurabilir diye biliyorum yani modlar oyunda değilse boş yere dondurulmaz hile ise bile direk banlanır :F Moderatörler şüphelendikleri kişileri dondurabilir oyunda olduklarında

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş