1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

OYUNCU ÇEKİLİŞLERI VİRÜSÜ

'UnioCraft Diğer' forumunda Arwin1 tarafından 3 Haz 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Son zamanlarda herkes ne hikmetse çekiliş yapıyor.:DBenim çekiliş yapanlara kesinlikle bir çıkışım,itirazım yok.Sadece belli saygı çerçevesinde sizlerle konuşmak istedim.Herkesin çekiliş yapacağımı tuttu?Yoksa herkes TREND olan takip etmek ve beğeni kasmak içinmi çekiliş yapıyor?
    İyi çekilişler.8-)
    Ek olarak bana primci diyenler,bana iftira atanlar artık salın çok sıktınız.Zerre kadar prim yapmadım,yapmayacağımda :wink:

#1 Arwin1, 3 Haz 2018
    Son düzenleme: 4 Haz 2018
    HalkBANK bunu beğendi.
  2. HazretiDraven

Emekli

Alınan Beğeniler:
    268
    Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Kişi kendisinden sorumlu kardeşim; kendi şahsıma münhasır olarak konuşayım ben, uzun zamandır aklımda vardı zaten. Kısmet bugüneymiş. :relaxed:

#2 HazretiDraven, 3 Haz 2018
    Son düzenleme: 3 Haz 2018
    Arwin1 bunu beğendi.
  3. winwin

winwin yaşadığın hayatı sev sevdiğin hayatı yaşa :)

Alınan Beğeniler:
    91
    yakın zamanda bende yapmayı planlıyorum.Allah nasip ederse :)
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 3 Haz 2018 ---
    Birde bunu virüs olarak görmektense yardım olarak görmek daha mantıklı değil mi ? Tabir biraz ağır kaçmış hem yeni gelenlerde olunca onlara da destek olmuş oluyor.

Arwin1 ve HazretiDraven bunu beğendi.
  4. Nockeado

Nockeado Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    30
    Kimsenin Çekilişine Karışamazsın.

5. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Keşke burada yapmak yerine oyun'da yapılsa. Ox eventleri tarzında. Yeni oyunculara daha faydalı olur ve kısa sürer.

_DeeDee_, HalkBANK ve Arwin1 bunu beğendi.
  6. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Siz ilk önce yazdığım yazıyı iyi okuyunuz.Benim kimsenin eventine karıştığım yok.Burda sadece laf yapmak için konuşma. :)
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 3 Haz 2018 ---
    Tabiki güzel olur.Eski günlerdeki gibi ox olmasını isterdim ama artık herkes bir işin açığını aramakla meşgul.Sabote etmek güzel bir şeymiş zannediyorlar.Ox eventinde tp atan atana fly açan açana.:D

_Anshton ve HalkBANK bunu beğendi.
  7. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Herkes için soyleyemesek bile takip ve begeni için yapanlar elbet vardır ama benim dusuncem daha fazla kitle çekilişten haber olsun diye siteden yapıyor kar.
    Ox ile dağıtılması tabi ki daha güzel lakin tp atma olayları olduğu için fazla sağlıklı olmuyor ve ox sahibi kendi ortağını tutarak parayı kendine kazandirtiriyor zamanında çok gördüm :wink: çekilişler video ile açıklandığı için daha sağlıklı bence , İyi Günler...

SenihReizz, _Anshton ve Arwin1 bunu beğendi.
  8. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Çekilişler sağlıksız demiyorum zaten :) Millet kendi çıkarını düşünmeyip beğeni ve takip istemese oyundan yapsa daha güzel olur. Senin de dediğin gibi ortaklarına veya kendisine kazandırıyor :) Bunu forumda da rahatlıkla yapabilir.

HalkBANK bunu beğendi.
  9. iPriemnik

iPriemnik selam
    VIP

Alınan Beğeniler:
    263
    evet:):)):

Arwin1 ve HalkBANK bunu beğendi.
  10. HazretiDraven

Emekli

Alınan Beğeniler:
    268
    Son zamanda iki tane cekilis oldu zaten. Biri benim yapmis oldugum, digeride Asef kardesimin @_Vexoy'un yapmis oldugu.
    Gel gelelim yaptiginiz yorumlara, neye dayanarak bu sekilde atiflarda bulunuyorsunuz? Yahut niçin taşlama ihtiyaci duyup içinizdeki egoyu tatmin etme gereksinimini diger insanlara yansitiyorsunuz?
    Eleştiri, düzgün bir sekilde yapildigi zaman karsinizdaki insana tesiri dokunur. Sizin yapmis oldugunuz apacik gereksiz ve yargisiz infaz.

SenihReizz bunu beğendi.
  11. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Sana aynen katılıyorum. Bu gönderiyi açan arkadaşa bakıyorum böyle bir de , başkaları prim,yorum,beğen ve takipçi kasmak için mi diyor kendisine hiç bakmıyor. Başkalarına laf yetiştirip yorum kasmaya çalıştığı için kendisine bakamıyor sanırsam...

HazretiDraven ve HalkBANK bunu beğendi.
  12. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Herkes istediği şekilde çekiliş yapabilir bu konuda kimsenin itirazının olmadığını varsıyorum. Bununla birlikte çekiliş yapan oyuncularımız kendi çekilişlerini kurallar çerçevesinde şekillendirebilir. Şunu da belirtmek isterim ki her insan bir yerlerde adı bulunsun ister kendi fikrimi soracak olursanız beğeni, trend olmaktan ziyade insanlar unutulmamak istiyor. Bunu da çekiliş, yardımlaşma yoluyla yapıyorlarsa ne mutlu onlara. Konuyu kutuplaşma olmaması için kilitliyorum.

HazretiDraven bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş