1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

"oyun imparatoru" sorunu

'Çöp Kutusu' forumunda AlperBey_V4 tarafından 12 Şub 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. AlperBey_V4

AlperBey_V4 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    28
    Bu çocuk(max yaş 11) forumlarda bizim bütün sorunları çözüp kastığımız mesajları boş konular açıp kasıyor. "Ben sosyal medya kullanmıyorum" deyip uniocraft forumunu berbat ediyor. O kadar çok boş konusu var ki küçük bir stalk yapıldığında anlaşılıyor. Ben tam tamına 2 yıldır bu forumdayım(yan hesap) bu çocuk kadar reklam kazan birini görmedim. Kendi konusunda 3 kişi ile kavga çıkarıp kendisi haksız olduğu halde konuşmaya devam ediyor. Bunu desteğe de atacağım arkadaşlar bana hak verecektir. İyi forumlar

Forumda mesaj kasmak
    Agresif davranış kavga çıkarmak

_Vexoy ve Destrooyer_ bunu beğendi.
  2. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Katılıyorum her boş forumda o var saçma forumlar açıyor.

_Vexoy bunu beğendi.
  3. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Burada böyle bir forum açarak sende gereksiz yere kalabalık yapıyosun dostum.Kanıtların varsa direk desteğe başvur ve gene mesaj kasılması için kapı açıyosun.

oyunimparatoru bunu beğendi.
  4. Arjiin

Arjiin Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Kesinlikle sana katılıyorum artık yetkililerin şu boş insana dur deme zamanı geldi atar gider yapıyor kendisinden 4 yıl büyüğüm realde karşıma çıksa diyebilcekmi o lafları. Eskiyim diye geçiniyor bu hesabım yeni olduğundanda özelden aşağalıyor.

5. Arjiin

Arjiin Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Ben asla yaşımla hava atmam ve küçümsemem sanal ortamda bu kadar rahat oluyorsun realde bunları diyebilirmisin diye soruyorum ve zeka yaşın 3 demişsin önce kendine bak oyuncuları new olarak aşağalıyorsun buradan kimin zeka yaşı 3 olduğu ortada. Daha fazla seviyesi düşük insanlarla konuşmaya zaman harcamak istemiyorum hadi git bunuda desteğe bildir

SenihReizz bunu beğendi.
  6. NightsPath

NightsPath Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    lmao Screenshot

7. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Wkiwkeldsdksodksjajd

_Vexoy ve SenihReizz bunu beğendi.
  8. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Destrooyer_ bunu beğendi.
  9. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Her insan hata yapabilir. Yaşıyla ilgili yalan söylemesini yaşına veriyorum. Onun haricinde geçmişte forumda ne yazmış olursa olsun şu an yazdıklarına dikkat ediyor gibi geldi bana. Burası forum arkadaşlar evet mesaj sayısı o arttırmak için mesaj atmak yasak fakat bir şeyler paylaşmak isteyen insanlara da illegal mesaj yazıyor diyemezsiniz. Burada yakınmak yerine kendisini düzeltmek için önerilerde bulunabilirsiniz. Kendisinden yaşça büyük olan arkadaşlar yaş kimlikteki tarihten ibaret değildir aynı zamanda davranışlarınızdaki erdemdir.

Slayin ve oyunimparatoru bunu beğendi.
  10. NextLevelSweat

NextLevelSweat ~23.01.2016

Alınan Beğeniler:
    25
    Forumlarda daha çok profesyonel olmaya çalışıyorum ama bu forum için bunu bozmak durumundayım. SD:AF.ÇFASDÖfsdg.ÖÇSDGaL:ewqg:ASDGfsgaqlKŞİwqerg
    ğ,üsgqrflAŞİŞwqrg;wsqrgLPİŞfewqrg;İŞLGAsfdLİŞGFADSasdg:Çfasdg.öÇgasd:ÇAGSD.çöDAGSagsdÇÖaÇFGÖewqftrğ,şdasg,şiqwe,üğpwlgAGFDÇfaLİKŞFABDSbf.alçöçfasbömzbxvc:czxvç:fasd:Çafsd:ÇFASD:aFSD: CİDDİMİSİNİZ BU NASIL FORUM DSGFAPŞLKJASDGLIJKHEAWDGĞWQEGWQRGOIJFASGĞOASGFUOJWRGPAGOKASDGOIJGASDASGD

Destrooyer_ ve NightsPath bunu beğendi.
  11. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    onu deiştirmiyorlar herhalde onun içinde destek açarım ama o deişmez
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 13 Şub 2019 ---
    ne güzel söyledin :D ve martın 3 de 14 üme giriyorum
    ama dediği gibi ben karşımdaki kişinin yaşına neyil bilgisine saygı duyarım sunucuya çok yıllar önce kaydolduğumdan dolayı tanımıyordum sv ri 3 gün oynar çıkarım diyordum o yüzden salladım yoksa bende yaşı takmıyom pek sadece bu mevzuyu açanlara kinaye olsun diye 18 diyorum
    ona bakarsan büyük olmak kimsenin başaramıyıcağı bişey deyil

dönem sonu ortalamam 99,56 ve üstün başarı belgesi alacağım (konu ben olduğumdan bundan bahsediyorum) 2018 KDS 4 istanbul_3.süyüm
    yaşınızın küçük olması bişeyi deiştirmez iç ve dış siyaset hakkında bilgim var evrensel kuralları biliyorum inandırma yeteneğimde var kurgu yeteneğimde 3 vakit namaz kılıyorum kuran okumayı biliyorum ne gerekirse yapıyorum övünmek istemiyorum ama peygamberimiz tarihini ezbere biliyorum

neden bunları söyledim

birinin yaşı küçük olması sadece bedeninin bir nebze bunamasıdır önemli olan insan zihninde ne başarmıştır benden hoşlanmıyor olanlar vardır
    engelleyebilirsiniz yetmiyormu destek açın banlanayım ? işlediklerim suç deyil suç olanlar için yetkililere danışıyorum ve siliyorum
    kaçınız adını övünerek söyleyebilicek bir lisede ? yaş başarı sağlamıyor ve en büyük erdem olanı olduğu gibi kabul etmektir
    asıl mesaj kasmak budur bide
    insanları yaşla imtihan ediyorsunuz çünkü ondan başka bir üstünlüğünüz yoktur tek farkınız yaştır oda zamanla herkese veriliyor yani beceri deil
    yaşadıklarınızla deil yaptıklarınızla övünün
    ama bakın mockleovermore'ye yaşla vs ezmeye övünmeye çalışmıyor belliki adamın başarısı var ve bunu söylemiyor çünkü kibir olmasın diye

yaş herkese veriliyor ama zeka deyil
    ve şuan bu konudan mesaj kasan sensin kardeşim desteğe atmadığın sürece bir faydası yok buradan söylesen ilgilencek adam yok bariz mesaj kasmaya açmışsın
    yaşın kaç diye soranlara bbu cevabı veririm çünkü genelde yaş soran insanlar ailesimden dışlanmış geceleri internet kafeye kaçan gece 12:00 da eve dönen serseri tipler ve yaştan başka bir üstünlükleri yok ve bu yüzden de kinaye yaparım
    yoksa kimin ne derdi varki sizle uğraşam kasın siz mesajınızı
    söylerdim ? çünkü kimsenin yaşına bakmama ama bir ilkokul çocuğu dahi olsan benim bilmediğim bişey bilseydin böyle laf etmezdim istersen 60 yaşında ol yaş beni sallamaz
    he bu arada o kdr da hayatı bilmeyen biri deilim "Yaşıyla ilgili yalan söylemesini yaşına veriyorum" demişsin de öylesine yazmıştım kaydolurken
    yoksa çok şey bilirim mesela 2023 te 3. dünya savaşı başlıyıcak :D bunu önceden tahmin edebilirim ? şaka bi yana ölesine yazdım onu
    her kavga ortamındada sen başlıyorsun nedense ?
    herkesin lafını azına tıktığıma :D göre şimdi susmaya ne dersiniz

#11 oyunimparatoru, 13 Şub 2019
    Son düzenleme: 13 Şub 2019
  12. Slayin

Slayin Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    518
    Oyuncu zaten forum kurallarına uymadığı zaman uyarı cezası alıyor. Eğer bizim görmediğimiz durumlarıda ekran görüntüsü alıp desteğe atabilirsiniz.

SenihReizz ve oyunimparatoru bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş