1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Oyun İçi Mail Sistemi

'Kapanan Konular' forumunda _Vexoy tarafından 10 Haz 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Bugün başka bir SkyBlock sunucusuna girdiğimde direkt olarak; 'size gelen yeni bir mail yok.' diye bir mesaj aldım.
    Açıkçası hoşuma gitti ve bana UnioCraft mail sistemini hatırlattı.
    UnioCraft'da oyun içi aldığımız mailleri fark etmenin yöntemleri biraz zor ve can sıkıcı açıkçası. Oyun içinde herhangi bir komut kullandığımız zaman direkt olarak bize gelen bir maili bildiriyor. Bu bir yandan iyi ama öteki yandan da biraz kötü bir hatırlatma yöntemi.
    Ekteki fotoğrafta göründüğü gibi bir sistem gelirse çok iyi olur. Şuan ki mail sisteminin sevilecek bir yanı yok zaten. Özellikle bir maili saklamak istediğimiz zaman her saniye tak tak karşımıza bildirim gelmesi sinirlerimizi bozuyor. @UnioDex
    Oyuna girdiğimiz zaman böyle bir bildirim görüp, daha sonra mail hakkında bir şey görmeyelim lütfen.
    Screenshot_4.png

2. ByTreqh

ByTreqh Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    Güzel forum ama gerekli mi bilemem onca işin içinden bunu getirmezler diye düşünüyorum. İyi forumlar dilerim.

_Vexoy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş