1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

online arttırcak küçük bir fikir :D

'Factions' forumunda oyunimparatoru tarafından 4 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

?

olmalımı

1. evet

1 oy
    20.0%
  2. hayır

4 oy
    80.0%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    arkadaşlar sunucumuzda online biraz daha artmalı yani günlüt ortalaması özellikle ve birçok para yatıramıyoan oyuncuda vip olmak istiyor
    ben bir fikir düşündüm hem milleti online olmaya özendirek hemde vip olmak isteyenlere bu tadı 1 kerede olsun yaşatak
    fikrim şu factions sunucsunda dielim bir oyuncu toplam 48saat online bulunduğunda (bir program bunu sayabilir) 1 hafta normal vip verilsin ne dersiniz ? değerler deişik olabilir yetkililerin kararına göre 24 saat online 3 gün vipfelan ve vip bitince tekrar sıfırdan saymaya başlar bu sayede oyuncular hem online olur hem vip süresince online olur hemde belki bu tadı yaşıyan oyuncular vip almak ister güzel fikir deilmi arkadaşlar eğer fikrime katılıyorsanız güzel yorumlarınızla konumu şenlendirebilir ankette kararınızı verip beğenerek beni destekleyebilirsiniz

konumu bi kenara atmadan önce lütfen uniodexe bi söleyin :) size güveniyorum

#1 oyunimparatoru, 4 Eyl 2018
    Son düzenleme: 5 Eyl 2018
  2. xEmreBekTas

xEmreBekTas Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    74
    Böyle bir şey olursa sunucunun yararına değil zararına olur 48 saat online olunca vip vermek demek herkese vip vermekle aynı şey. Evet online çok az bir artış olabilir ama ona bağlı olarakta sunucunun vip satışlarını aşırı derecede düşürür. Bence kesinlikle olmaması gereken bir şey.

3. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    ben sallama bir değer verdim uygununu yetkililer seçebilir belki 72 saat online kalmaya 1 gün vip falan bilmiyorum değerleri öylesine yazdım yani 48 saat az aslında onun kanaatindeyim ama en kötü 1 hafta önline kalan oyuncuya 3 gün vip bari olsun yani aslında daha iyi olarak yeni bir vip çeşiti getirilebilir normal vipten daha az özelliği olur ve sadece bu durummda verilir mantıklımı :?

4. Hedwig

Hedwig Birisi Potter mı dedi ?

Alınan Beğeniler:
    34
    Böyle olması saçma olur çünkü; Neredeyse factions oyuncularının çoğu 7/24 oynamakta. [neredeyse çoğu] Ayrıca insanlar yan çarlarını da açık bırakır ve zaman kasarlar. Fikrine katılmıyorum.

I_Just_Loved_You ve Slayin bunu beğendi.
  5. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    mesela factionsu düzenli olarak oynayan 600 kişi var bunlar zmn zmn giriyor ve 90ı geçmiyor eğer bu gelirse oyuncular 300 e bile çıkabilir ve aynı çardan 2 kişi girincede 2 side zmn kasamasın mantıklı deilmi

/+%+'%^+^%<<<<<BEYİN VAR !>>>>>>>35463424356
    :DD

6. psbrkakgn

psbrkakgn Sevmek için “yürek” sürdürmek için “emek” gerek.

Alınan Beğeniler:
    5
    Süper fikir ama UnioDex :O

oyunimparatoru bunu beğendi.
  7. Slayin

Slayin Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    518
    Öncelikle Merhaba ;

Aktif olan oyunculara zaten 10 dk ara ile para veriyoruz ve sunucumuzda vip olmak gerçekten kolay bir vip 10 tl ve vip'i kredi ile de alabiliyorsunuz tabi ki bunlar benim düşüncelerim , iyi oyunlar.

Hedwig ve xEmreBekTas bunu beğendi.
  8. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Ama mesela benim 1t param +1 kredim var vip olmak için 900m yi gözden çıkarmam gerek 900m ye 1 vip değmez çünkü cidden pek bişeye değmiyor kiti bile artık alabiliyoz şuanda ben neredeyse vip özelliklerinin hepsine sahibim bitek renkli yazma yok oda lzm deil bence ucuz ama değmiyor bence :( mesela benim gibi kıdemli oyuncular daha dün kaydolup vip alan oyuncuların gerisinde kalıyoz (görüntü bakımından) bu biraz da olsa benim gibilere kendini özel hissettirir :( @UnioDex ??
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 4 Eyl 2018 ---
    @Slayin ztn 100k yı biz artık takmıyoz bile yeni gelen oyuncu bile 10m paramı be diyor
    Aslında adımda vip yazsa ve renkli yazabilsem vip özelliklerini bile istememztn bütun özelliklerine sahibim

9. Hedwig

Alınan Beğeniler:
    34
    100.000 parayı takmıyorsanız bu sizin sorununuz. İyilik yapıp 10 dakikada bir para veriyorlar. Beğenmiyorsunuz ayrıyetten vip istiyorsunuz.
    Elinizde ki imkanların değerini bilin. Ayrıca 10 dakikada 100.000 vermiyor bu sıralar. Bir sorun nedeniyle bazen 200.000, 300.000 olabiliyor.

#9 Hedwig, 4 Eyl 2018
    Son düzenleme: 4 Eyl 2018
    Slayin ve xEmreBekTas bunu beğendi.
  10. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Dostum biz biraz Trilyoner !!! Olduğumuz için bazılarını azı açık beklediği paraya itimad etmeyip fakire fukaraya daıtıyoz :D
    EĞER sky oynadıysan bilirdin emparor olunca normal vipe para verir misin ?? Ben hyr cünkü emparor ztn iyi işte buda aynı biz ztn vip kdrolduğumuz içinvipe itimad etmiyoruz ama yinede skydakigibi maddi bir kanıt olmadığı icin chatta arka planda kalıyoruz ben bunu diorum

11. Hedwig

Alınan Beğeniler:
    34
    Hiç skyblock oynamadığımı nereden çıkardın. 4 senedir bu serverde oynamaktayım. SkyBlock ile başladım zaman zaman factions-skyblock arasında gittim. Zaman zaman da ikisini yürüttüm. Ayrıca lütfen daha güzel yazar mısın ? Yazdıkların anlaşılmıyor.

12. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Vip olmasa bile normal oyuncuların yazı rengi griden başka bişey olsun çok soluk kalıyor ve göz yoruyor bari açık gri olsun

13. xEmreBekTas

xEmreBekTas Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    74
    Para verip VIP alanların ne özelliği kalıyor?

Slayin ve Hedwig bunu beğendi.
  14. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    4 yıldır sky oynuyorsan kesin bilirsin emparor olsan normal vipe para verir misin buda aynı şey

15. Hedwig

Alınan Beğeniler:
    34
    Göz yorması mı ? Ciddi olamassın. Bence şu an ki normal oyuncuların yazı rengi çok ideal.
    Zaten emek verip EMPEROR olduysan neden vip alasın ki ? Her imkan var o rütbe de. Zaten emek verip EMPEROR olanlar isteseler EMPEROR'a verdikleri değeri VİP'e verip vip alabilirlerdi. Dediklerin çok mantıksız.

16. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Sen soruma cvp ver emparor olsan vipe para verir misin

17. Hedwig

Alınan Beğeniler:
    34
    Yazdığım mesajdan sorunun cevabını alabilirsin. Tabii ki mantıklı ve anlaşılabilir bir şekilde okuyabileceksen.

18. xEmreBekTas

xEmreBekTas Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    74
    Tartışmalarını özel mesaj yoluyla yapabilirsin. @Slayin

Hedwig bunu beğendi.
  19. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Sende dedin aynı mantık biz factide emparor kdr olmuşuz ndn vipe para verek ama bunun yazılı bir kanıtı olmadıgı için belli olmuyoz bari kıdemli diye bir rütbe felan olsa 1 yıldır oynayanlara verilsen onlar renkli yazsa mantıklı olmazmı
    Tartışan yok herkese açık bir yorumlama yapıyoruz asıl şunu bil oyuncuları özelden uyarmalısın

20. Hedwig

Alınan Beğeniler:
    34
    Dediğim gibi fikrine katılmıyorum. Bana mantıksız geliyor. Ayrıca bu mesajı yazmışken kasmamak için bu mesajı şunu eklemek istiyorum.

Sen ''Tartışan yok herkese açık bir yorumlama yapıyoruz asıl şunu bil oyuncuları özelden uyarmalısın'' derken bile o oyuncuyu uyarmış oluyorsun ve sen de özel yol ile uyarmamış oluyorsun. :) Mesaj kasmamak için mesajımın içine bu konuyu da ekledim. Amacım tartışma ortamı veya polemiği yaratmak değil. İyi oyunlar...

xEmreBekTas bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş