1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

KitPvP 2017 - 2018...

'HackPvP' forumunda JackWilliamGames tarafından 26 Eki 2017 tarihinde açılan konu

1. JackWilliamGames

Alınan Beğeniler:
    1
    MERHABA SAYIN YETKİLİLER,OYUNCULAR BEN "xLuzius , Gonza_Client"
    KİTPVP NİN SON HALİNİ BİLEN BİLİYOR. ESKİDEN 1 SENE ÖNCE. NE GÜZEL PLUGİNLER VARDI. ARTIK SADECE İNTERNETİ İĞİ OLAN KEYİF ALIYOR ESKİDEN BİZ 200 PİNGTE OYNARDIK ... ÖLSEKDE ZEVK ALIRDIK KESSEKTE , ESKİDEN ESKİ MAP DE ADAM KESEMEYİNCE SUDAN KAÇARLARDI. HERKES SU OLMASA DERDİ AMA HERKES DE BİLİYOR SU KALKTI HERŞEY BİTTİ. ARTIK KİMSE OYNAMIYOR. O KADAR EMEĞİMİZ BOŞA GİTTİ EN KISA ZAMANDA 1 YIL ÖNCEKİ GİBİ 60 - 65 ÖNLİNE Yİ GÖRMEK NİYETİNE. MAP VE PL LERİ İSTİYORUZ..

--- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 26 Eki 2017 ---
    cooltext263667035465478.png

iRelentiox bunu beğendi.
  2. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    Konunun tamamını büyük harfler ile yazmak yasak dostum.

3. Ryleyminecraft

Alınan Beğeniler:
    3
    Eskiden kitpvp 60 70 çekiyordu evet dediğin doğru su kalksın diyorlardı ama içlerinde hep bir düşünce vardi ben nasil kaçicam diye biz Yeni mapı beğendik ama eski mapta taktikler felen vardi şimdi hiç biri Yok direnç 2 var bende adamda Direnç yok 2 kişiler onların canları bitmesi lazimken benim su gibi iniyor direnç 2 varken eski plugin ve eski mapı istiyoruz

iRelentiox bunu beğendi.
  4. iRelentiox

iRelentiox Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    KİTPVP COME BACK PLS :/

5. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Dostum Öncelikle Kararına Saygı Duyuyorum.Ancak Bilgisayarı Kötü Olan Arkadaşlarımızda var Örnek Veriyim.Mesala ben ilk Haritada 5-10 fps alırken Son Gelen 2 Haritada 20-30 fps üstü oynuyorum.Ama @Alpergos un Eski Haritadan Daha İyi Harıtalar Yapacağına İnanıyorum.

6. iRelentiox

iRelentiox Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Büyük Olsada Yeter Bence :)

7. MrDisable

MrDisable Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    205
    Birincisi capslock açık yazmak kişiye bağırmaktır.İkincisi @Alpergos köle değil elbette görevini yapacak fakat adamın bir mapi yapması uzun sürüyor ve üstelik son zamanlarda en çok güncelleme HackPvP'ye geliyor.

8. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    Bir map'ı yapması 3 4 saat sürüyor. kendisi bize dedi. örnek yeni skyblock mapı

9. MrDisable

MrDisable Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    205
    O anlamda demek istemedim yani işlem uzun sürüyor değil sonuçta sürekli map değişimi olmamalı onun uzun sürede yapması daha yararlı olurç
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 26 Eki 2017 ---
    Map özel isim değildir Türkçeyi düzgün kullanmalısın eğer moderatör olmak istiyorsan.

10. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    Aynen. o konuda haklısın

Bu Sayfayı Paylaş