Kasalar

'Skyblock1' forumunda blackdesignege tarafından 14 Mar 2019 tarihinde açılan konu

?

Nadir kasa ve Efsanevi kasanin oranlari çok mu düşük?

1. Evet

100.0%
  2. Hayir

0 oy
    0.0%
  1. blackdesignege

VIP

Alınan Beğeniler:
    4
    Biliyorsunuz ki kasalar geldiğinde oranlari çok yüksekti sonra düşürüldü.Nadir kasa ve efsanevi kasa açmaya kalksan çıkan itemleri sayayim.Kitap-5Puan-İksir Yaygin kasa açmaya kalksan Golem sp bazen de köylü sp.Nadir kasa ve efsanevi kasanin şans oranlari gereksiz fazla düşürülmüş geri bi bakılmasını mantıklı buluyorum.

2. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    158
    Geçen factide efsanevi kasa alıp açtım at sp çıktı değeri 5m bile değil.

3. SenihReizz

SenihReizz Alright.
    VIP

Alınan Beğeniler:
    350
    Skyblock'da VİP almıştım ve onun üstüne UVİP çektim. Hem VİP kitin hem de UVİP kitini aldım ve toplamda çıkan tek değerli item 2 adet satış sandığı[Tabii değerli denilebilirse. Değeri 2 kredi bile değil]. 8 nadir açtım 6 tanesinden kitap çıktı. 15 yaygın açtım 7 tanesi kitap 3 tanesi iksir. Kasa oranları arttırılmalı. Nadir kasalardan kitap ve iksir çıkartılmalı.
    @UnioDex

SkillexX99 bunu beğendi.
  4. blackdesignege

VIP

Alınan Beğeniler:
    4
    Yorumlarınız için teşekkürler. @UnioDex 7evet 0hayır bi ilgilenirsen işin olmayınca.

5. xKipper

xKipper Oyuncu
    VIP

Alınan Beğeniler:
    276
    Bence gayet iyi olmuş editlerin piyasası aşırı düştü bunun böyle olması hiç iyi değil vipi ilk aldıgım günlerde 3 tane köylü cıkardım saçma.

Bu Sayfayı Paylaş