1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

KAFALAR İLE ÖNEMLİ Bİ KONU

'Factions' forumunda BestBL3AD tarafından 20 Şub 2019 tarihinde açılan konu

?

Bence Daha Mantıklı

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. BestBL3AD

BestBL3AD Öyle değil işte kardeş.

Alınan Beğeniler:
    107
    Öncelikle Merhaba. Yakın bir zamanda factions-kafa diye bir konu acıldı. Bu konuda kafa, vip alan oyunculara skyblocktaki gibi 1 hafta ya da 2 hafta süreyle kafa alma komutu eklenmesi istendi. Kafayı bence öyle VİP alan oyunculara değil'de sunucuda önemli bug ları desteğe bildiren oyunculara 1 kafa hakkı verseniz daha mantıklı olur.

BestHydra ve iByKoyucu bunu beğendi.
  2. iByKoyucu

iByKoyucu Ah shit, were go again

Alınan Beğeniler:
    16
    Bencede böyle daha mantıklı olabir.
    Şuan suncuuda herşey herkes'de mevcut. Böyle şeyler sunucuda nadir olsun. Ve durdugu yerde Şarap gibi değerlensin benim görüşlerim bu yönde. :)

3. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Diğer konuya illa gelicek diye bir şey söylenmedi, evet mantıklı olabilir ama diğer türlü de mantıklı benim için.

Destrooyer_ bunu beğendi.
  4. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Önemli bug bildirenlerin kendilerine ödül seçme hakları olsa? Hem zaten bu güne kadar ödül olarak kafa verilmiyor muydu... Garip.

5. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Şimdi anladım yılmaz in bu kadar kafa nereden getirdiğini bug bulup söyleyip kafa alıyormuş

_Vexoy bunu beğendi.
  6. BestHydra

BestHydra Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Destrooyer Şu sunucuyu şu anda bırakabilirsin Çünkü Sen Tam bir Cahil Cühela sın

_Vexoy bunu beğendi.
  7. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Boş yapma daha düne kadar yılmaz ile ortak olmadan bizden edit isteyip kullanırdın seni banlardik yüzsüz gibi gelirdin şimdi burada bana baş mi kaldırıyorsun ?
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 21 Şub 2019 ---
    Kafaları eskiden modlad verdigini biliyorum ama _Vexoy yukarıda demiş ki bug bildirerek kafa veriliyor onu bilmiyordum ondan dolayı öyle dedim

_Vexoy bunu beğendi.
  8. SilentLegend

SilentLegend Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Zamanında skyblockda da değerliydi bu kafalar lakin UVIP'lere /kafa komutu gelerek bu skyblockdaki eşitliği sağlamış bulunmakta. Factionsa da UVIP - UVIP+'ya /kafa komutu getirilir ise eşitlik sağlanacağına eminim. İyi forumlar dilerim.

9. ZewfigS

ZewfigS Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Katılıyorum, zaten factions skyblock`a çevirmeye çalışan arkadaşlar var bence bedavadan degilde sunucuya büyük buglar söleyerek alınırsa daha mantıklı olabilir.

Bu Sayfayı Paylaş