1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Huniye Demir Girmeme Sorunu.

'Soru & Cevap' forumunda GamerOfficial tarafından 29 Oca 2019 tarihinde açılan konu

1. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Merhabalar, hepimiz farkındayız ki demirler hunilere girmiyor Skyblock'da da, Factions'da da. Buna bir düzenleme gelecek mi? Aynı zamanda Factions'da 600x Golemim var ve 200x ile aynı miktarda spawnlıyor bu da bir hata ise bu da düzeltilecek mi @UnioDex bir göz atar mısın?

kingolle, FearLight ve TaktikselEmir02 bunu beğendi.
  2. Alizawa

Alizawa Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ayrıca Telefondan Afk Kaldığımızda Oyundan Atıyor Spawnerlerde Genel Bir Sorun Var.

3. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Demirlerin hunilere girmemesine dair bildiğimiz bir bug yok. Yeterince huni koyduğunuza ve huninin düşen demirlerle aynı chunk üzerinde olduğunda emin olun. Aynı şekilde yaptığım testlerde 600 golemle 200 golem aynı oranda ışınlamadı.

Sorunları video ya da görsel bir kanıtla gösterirseniz düzeltebiliriz aksi takdirde bilmediğimiz sorunu düzeltemeyiz.

Bunun spawnerlarla alakası yok gün içerisinde birkaç kez sunucu yeniden başlatmak zorunda kalabiliyoruz sunucuyu stabilleştirmek adına. Güncellemeler yeni yapıldığından bu tür ayarları gün içinde yapmamız gerekebiliyor. Birkaç güne bu sorun ortadan kalkacaktır.

4. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Dex videoyu youtube'a yüklüyorum spawnlanma konusunda yanılmışım biraz daha dikkat etseydim farkedebilirdim, fakat demir sorunu hala geçerli video linki burada;
    Videonuzu da izledim fakat bu hesaba göre huni koyulmuyor, 1 chunk'a 8 huni sınırlamışsınız. 40*64 2560 demir eder ve bu yeterli değil. Arsada da max 1 chunk oluyor, ne yapmamızı önerirsiniz başka? Clearlag plugini zaten siliyor çoğu itemi ve boşa gidiyor demirler. Factions için geçerli bu dediklerim, Skyblock'ta Chunk başına kaç huni düştüğünü bilmiyorum. İlginiz için teşekkür ederim. @UnioDex

Ekli dosyalar:

• demir.png
      demir.png
      Dosya Boyutu:
      799.9 KB
      Gösterim:
      512
  5. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Arsalara chunk başına yerine arsa başına huni limiti getirilecek ve arsa başına 50 huni limiti olacak. 50*320=16bin eşyaya kadar destekleyecektir böylece. Güncelleme yarından itibaren aktif olacak.

6. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Teşekkürler! Kısa sürede hızlı hizmet, iyi akşamlar dilerim Dex. :)

berk2282 ve UnioDex bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş