1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Hileler için 1 çare.

'Kapanan Konular' forumunda I_Just_Loved_You tarafından 3 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

?

Eklenmeli.

1. Eklenmeli.

2. Bunun iyi olacağına inanıyorum, bilmiyorum eklenebilir.

3. Eklenmemeli, pek uygun değil gibi.

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. I_Just_Loved_You

Alınan Beğeniler:
    0
    Selam millet,öncelikle bu konuyu neden açıyorum?:
    Bu konuyu açmamın sebebi, çoğu UnioCraft oyuncusu hileleri şikayet etmektedir.
    Artık ben bu konu için sıfırdan bir çözüm üretmek istedim, ve ürettiğim çözüm umarım eklenir ve uygulanır.

Öneri nedir?:
    Öneri genel UnioCraft hileleri için yapılmıştır.
    Öneriyi kısaca anlatır mısınız?:Tabii ki, öneri kısaca /freeze komutu yani /dondur komutu eklenmelidir, ardından yetkililere AnyDesk adlı program ile bir kişinin hile olduğunu düşünüyorsa,
    Örneğin:
    /freeze I_Just_Loved_You

I_Just_Loved_You Donmuş oluyor ve hareket edemiyor ayrıca hiç kimse ona vuramıyor.
    Ardından personel onunla iletişime geçiyor.
    /Msg I_Just_Loved_You Selam, 5 dakika sizi kontrol etmem için AnyDesk yüklemenize zaman veriyorum.
    Ardından eğer I_Just_Loved_You yani oyuncu sunucudan çıkarsa,
    /banip I_Just_Loved_You (Kontrolden kaçma yasağı) olarak sınırsız uzaklaştırılıyor. (Bu uzaklaştırma süresini siz belirleyebilirsiniz.)

Eğer sunucudan çıkmayıp anydesk yüklerse,
    /Msg MountS Anydesk yükledim, kod ******* vs. kod verilip bilgisayarına bağlanıyor. Eğer ki bir oyuncu bilgisayarıma özel bilgilerime girer vs. şeyler düşünürse anydesk 7/24 destek vermektedir, programı çok yakından tanıyorum öyle işlemleri kesinlikle engellemektedir sadece klavye maus ile oyun işlemlerini inceleyebilir.

MountS Oyuncunun bilgisayarına bağlanmış oluyor, ve oyuncunun minecraftına gidip esc basıp ardından komutlara giderek autoclicker vs. inceliyor.Eğer bir kanıt bulamazsa, O günün logunu kompele inceliyor ardından bilgisayarı iyiceme tarıyor, eğer bir hile bulamazsa /unfreeze veya /freeze komutu ile oyuncuyu serbest bırakıyor ardından bilgisayarından çıkıyor.

Eğer ki hile olduğunu anydesk ile kanıtlarsa,

/banip I_Just_Loved_You (Kontrol,hile kullanımı) Olarak cezalandırılıyor, böylece hileler daha kontrollü bir şekilde cezalandırarak azalmaya başlayacaktır.

Eğer bir fikri daha olan varsa fikirlerde belirtirseniz memnun kalırım, fakat bu öneri baya işe yarayacakdır hileler için.

Önerinin sunucuya katkısı neler olabilir?:
    Öneri sunucuya çok fazla katkı sağlayacağına inanıyorum, çünkü bir çok insan hilelerden nefret ediyor ve oyuncu kaybediyoruz.

Artık /freeze komutu ve AnyDesk kullanmayla daha iyi bir sistem daha iyi bir kontrolle daha üst yerlere gelebiliriz
    Ek Bilgi:
    MountS Seni önerim de bir personel olarak gösterdim eğer bir kusurum varsa özürlerimi iletiyorum.

Herkes fikrini yorumlarda belirterek ve oy atarak destek olursa memnun kalırım.

2. Lakemon

Lakemon Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Senin dediğinin olması için Moderatörlerin 7/24 açık olması demektir. Fakat moderatör sayısı az olduğu için bu şuanlık sor bunun yerine hack koruması eklenirse daha iyi olur

3. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Komut güzel,yararlı ve çözüm için iyi.
    UnioCraft'a alınan moderatörler aktif değil.Aktif olsalar güzel bir çözüm.

I_Just_Loved_You bunu beğendi.
  4. I_Just_Loved_You

Alınan Beğeniler:
    0
    Öncelikle yorumunuz ve düşünceleriniz için teşekkürler, Herkesin bir özel hayatı olabilir tabii ki fakat moderatorlerde aktif olmalıdır.
    7/24 Açık olması şart değil, Moderator olduğu sürece bi hile görüyorsa onu öneride verdiğim komut ile dondurtarak kontrol edebilir.
    Bu 7/24 açık olması anlamına gelmez, sadece aktif mod ve önerim de yaptığım komut eklenmelidir.
    Ayrıca hile koruması var diye biliyorum, fakat pek bir işe yaramıyor sanırsam.
    Her neyse iyi günler.

Düşünceniz ve önerileriniz için teşekkürler, iyi günler.

5. MountBANK

MountBANK Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    565
    Öncelikle merhaba, hile koruması üzerinde çalışıyoruz. Eklenmeyecek diye bir düşünceye kapılmayın. Ayrıca moderatörler aktif, sayı az olduğu için topluluğa tam anlamıyla yetişemiyor. Ayrıca şüpheli oyuncuların bilgisayarını incelemek bizim sorumluluklarımızı aşar. Bu yöntem 2014 PvP sunucularında kullanılan bir yöntem, şüpheli kişi bilgisayarına girmememizi isteyebilir ki bu doğal hakkı, moderatörlerin zamanı buna yetmeyecektir (Destek sistemi, forum, discord ve oyuna girip sunucu ortamını huzura kavuşturmak derken zaten bir günlük bakacağı süre bunlara gidiyor), son olarakta bir kişi ban yediği zaman hile olmadığını kanıtlamak için Minecraft clientinde ki ayarlarını, kullandığı modları ve arayüzünü gösteriyor. Kısaca önerileriniz için teşekkürler, zaten hile koruması güncellenecek.

I_Just_Loved_You bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş