1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Hileler [Herkez Baksın Baktırsın]

'Kapanan Konular' forumunda SplashClient tarafından 22 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Hile Serbest Olsunmu Bİr Süre

1. Hile Yasak Olmaya Devam Etsin

8 oy
    47.1%
  2. Hile Bir Süreline Serbest Olsun

9 oy
    52.9%
  1. SplashClient

SplashClient Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Merhaba arkadaşlar.
    Hepimizde biliyoruzki hile sayısı aşırı bir şekildde arttı ve buna engel olamıyoruz.Artık /warp orman,/warp çöl ve /warp arena gibi PVP'nin açık olduğu yerlere atlamakdan korkar olduk.Artık hileler birbirleriyle ws atıyolar,ayrıca diğer oyuncu kitlesi [TEMİZ]dedimiz kesim ise GhotClient,Makro,Hile v.b gibi PVP'ye destek veren şeyler kullanıyorlar.
    Bence sunucuda tabikide hile yasak olsun ama böyle olmasın.Benim fikrim iyi bir hile koruması getirilene kadar sunucuda bir süre hile kullanımı serbest olsun.Çünkü;ws atamaz olduk,ormana atlamaya korkar olduk.Sunucuda hile klanlar,diğer hile klanlara ally atıyo ws takımlı bir şekilde butun oyuncuları kesiyor.Günde 5 tane hile videosu atıyorum.
    Dediğim gibi bir süreliğine hile serbest olursa bu süre zarfında hileler bir köşeye atılır koruma yapmaya yönelinir.
    Lütfen bu yazıyı okuyosanız cevap vermeden çıkmayın factions oyuncusu değilim diye.Herkez fikrini belirtsin.

i_FurkanArslan bunu beğendi.
  2. zlGhostClient___

Alınan Beğeniler:
    10
    Bunlar Hile mi Kardeşim ? SEN BUNLARA HİLE DIYEREK HAKLARINA GİRİYORSUN FURKANCIGIM AYIP YANİ BUNLAR FULL BİLEK

3. KayGisizSex

KayGisizSex Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Bencede serbest olsun bir süreline.Zaten şuan herkez hack.Serbest oldu sürede millet rahatca ws atar o sırada UnioDex hile korumasını gunceller.

4. Nockeado

Nockeado Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    30
    Hileler serbest gibi zaten amk adam bhop yapıyo server atmıyo uniodexe tebrikler burdan servere bırakıcam artık böyle devam ederse burdan modlara ve uniodexe teşekkürler serveri batırdılar herkes bu hackler yüzünden bırakıcak zaman geçmeden el atılması lazım bence hala bi umut var

SplashClient bunu beğendi.
  5. Landerxx16

Landerxx16 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Cok Fazla HıLE var Herkez hıle Oyunu oynayamıoruz!!!!!!!!Hıle Serbest gibi

SplashClient bunu beğendi.
  6. And_Rew

And_Rew Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Bencede Serbest Olsun zaten serbest gibi birşey.

7. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Herkes hileden şikayet ediyor acaba yeni hile koruması ne zaman gelecek :D

8. Lawaxe

Lawaxe Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Öncelikle merhabalar ben Musa Ergün.

Bu forumunuzda çok saçma bir konuya değinmişsiniz. Hem hilelerden bıktık diyorsunuz, hem hile bir süreliğine serbest olsun diyorsunuz. Hile videolarını çekip attığınız zaman hileler ban yiyor otomatik zaten. Bir o kadar emeğiyle oynamayan il-legal şeyler kullanan kişiler varken bu sayı serbest olursa kat katına çıkacak ve hile kullanmaya bir kez başlayan bir daha kolay kolay bırakamaz. Koruma ne kadar iyi olursa olsun eninde sonunda yeni nesil hileler bu korumaları elbet yeniyor. Ne kadar sağlam koruma gelirse gelsin hiç bir hile tamamiyle engellenemez. Engellenebilmesi için ya Unio Client yapılacak ya da sürekli durmadan güncelleme yapıp oyunda aktif olarak hileleri banlayacaklar. 2. Seçenek cidden yorucu bir seçenek o yüzden Unio Client yapılana kadar, örneğin Son Oyuncu launcher gibi, bu hilelere katlanmak zorundayız. Sunucuya reach vb. Şeylerden yeterince iyi anlayan yetkililer alınırsa bence bu sorun ciddi oranda düşebilir. Bir factions oyuncusunun sicili kötü diye, rekabet içinde diye yetkili seçilmemesi göz önünde bulundurularak, oyuna sırf eğlencesine giren ve pvp ile fazla alakası olmayan yetkililer alınabiliyor. O yetkilileri kötülemek gibi bir niyetim yok fakat aramızdan birisini seçerler ve denerlerse belki sunucuya cidden yararı olabilir. Dediğim gibi hilenin bir süreliğine serbest olması çok saçma olur. Hile o kadar bulaşıcı bir şeydir ki sizinde onlardan farkınız kalmaz. UnioCraft ekibi kendisine özel bir launcher yaparsa ve reklam verirse eğer, ciddi oranda oyuncu toplar ve bizlerde rahatlarız. Fakat bu launcher kolay bir şey değil. Pluginleri bile zar zor ayarlayan UnioCraft, launcher yapmaya vakit ayırabilir mi ? Tartışılır.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler...

Imza: Musa ERGÜN
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 22 Tem 2018 ---
    Ayrıca bu hilelerden UnioDex'i sorumlu tutmanız cidden çok saçma. Ben 2014'ten beri UnioCraft ile içli dışlıyım ve yapılan çalışmaları gayet iyi biliyorum. UnioDex yetişkin bir birey olduğu için sizler gibi günün tamamını bilgisayara adayamaz. Ben çalışan birisi olduğum için bunları söylüyorum. Hayat cidden bilgisayar başında akşama kadar vakit geçirmek değil. Zor koşullar altında yaşıyoruz. UnioDex'e saygı duymak zorundasınız. Bir açıdan haklı olabilirsiniz fakat bu yeni nesil hilelerin çıktığı gerçeğini değiştirmez. Asıl suçu kullanan kişilerde bulacaksınız. Hilenin serbest olması bir çözüm değil. Neyse, iyi oyunlar dilerim.

#8 Lawaxe, 22 Tem 2018
    Son düzenleme: 22 Tem 2018
    MountBANK ve SenihReizz bunu beğendi.
  9. SplashClient

SplashClient Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Tamam ama adam fly açıyo resmen uçuyo ormanda,survival games'de fly açıyo,tuzağın yanında yada her hangi bir yerde sekmeme açıyo,bhop açıyo.
    Bence server'de hile koruması yok.
    2016'da başlayan hile koruması gelişmesinde bence gerileme var.Artık server'de hileler kol geziyor.Ben zaten sonsuza denk koruma olsun demiyorum,iyi bir hile koruması gelir ve hileler yasaklanır.Zaten hile koruması oyuncuları atacağı için adamlar açmaz.

i_FurkanArslan bunu beğendi.
  10. MountBANK

MountBANK Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    565
    Neden hileleri önlemek için hile serbest bırakılsın diyorsunuz ki? Hile bir süreliğine serbest bırakılırsa HackPvP'ye döner. Birde şu konuya cevap vereyim, hile koruması yok derken neye dayanarak yok diyorsunuz? Hile koruması mevcut fakat minecraft yazılım tabanlı bir oyun. Biz ne kadar en iyi korumayı getirsekte karşıda ki de o kadar iyi bir hile kodlar. Hileleri arttıran biz değiliz siz oyuncularsınız aslında. Sadece sizi sorumlu tutmuyorum fakat her şey yönetimi suçlayarak olmaz. GhostClient denen saçmalığıda, regedit denen saçmalığıda sırf oyun hırsı ile oyuncular getirdi. Ghostclient zaten anlaşılmayacak derecede gizlenen bir hiledir. Ayrıca @SplashClient, yan hesaplarınla yaptığın tavsiyelerde işleme alınmayacaktır ve uyarı yedin. Arkadaşlar, hileleri hilelerle önleyemezsiniz. Bu durumda hile kullanmak isteyen HackPvP sunucumuza geçip orada oynayabilir. Biz korumayı güncelleyene kadar bir süre daha bu hilelerle zorluk çekeceğiz. Elinizden geldiğince kanıt almaya çalışın. Bizde oyunda gördüklerimizi banlayalım. Hile serbest olmayacaktır öneriniz reddedilmiştir.

Lawaxe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş