1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Hile sistemi

'UnioCraft Diğer' forumunda MasterfiyZ tarafından 7 May 2018 tarihinde açılan konu

?

Uniocraft Anti Hile Sistemi Güncellenmeli mi?

1. Evet

0 oy
    0.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. MasterfiyZ

MasterfiyZ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Merhaba Uniocraft,biliyorum hile sistemi güncellemek kodlamak zor fakat hileye izin veren sonrasında ise hemen ban atan bir hile sistemi falan geliştirilemez mi? Malum bilinen pvp server'ındaki gibi mesela,bugün yaşadığım bir olaydan dolayı bu postu yazıyorum adam factionsda koşuyor sağa sola bakarak vuruyor birde geri sekmiyor ve kick yok ban yok hile sistemi geliştirilmeli biraz önce 2 yedek p4 set 1 tane üstümde p4 set s5 kılıç punch 2 infinity 1 yay ve 36 tane enchli gapple kaybettim ve bunu kanıtlayamam veya eşyalarımı geri alamam işte bu yüzden hile sistemi güncellenmeli her saniye kayıt programını açık tutamayacağımdan kayıda alamadım boş yere itemlerim gitti adama küfür ettiğim için 1 saat mute yedim ve adam ban yemeyecek çünkü kanıt yok veya "mükemmel hile sistemi" onu kicklemedi lütfen bu soruna bir çözüm bulun.

2. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Uniocraft Revival Project'de bahsettiğiniz konu yer alıyor, bakmanızı öneririm.

3. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    Hile sistemi aşama aşama güncellenmeye devam edecek belli bir süre. Bildiriminiz dikkate alınacaktır... Teşekkürler.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş