1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

HackPvP Para Sıkıntısı

'HackPvP' forumunda TheYouPro tarafından 26 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. TheYouPro

TheYouPro Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    90
    HackPvP fazla online görmedigi için para kasamiyoruz. Para kasmak istiyenler ise illegal kasiyor. HackPvP ye gelip /topstats dan bakabilirsiniz. Sv ye hiç girmiyen kişiler 600-500 level oluyor. Fakat banlanmiyorlar. KitPvP de 100k param varken 68k param kaldı hiç bir şekilde para kasamiyoruz aşşagıya atliyan yok. İllegal kasanlar bizim emegimize giriyor. İllegala çözüm olarak maptaki 3 portal mapın her hangi bir yerine atsin öylelikle illegal sıkıntısı gider. Fakat portal engeli gelmiyecekse portal engeli gelene kadar illegal yasak olmasin paramiz bitiyor para kasamiyoruz.

Bir sorun ise 'Blink' Blink ile mapı turlatiyor adam vurdugumuz an blink yapip mapın başka bir ucuna gidiyor. Hiç bir şekilde yakalayamiyoruz sadece okliyabiliyoruz okta fazla damage atmiyor. Önceki map phase yüzünden oynanmiyordu bu seferde blink yüzünden fazla kişi oynamiyor. Tekrardan dedigim gibi mapin diger ucuna gidiyor zaten map büyük oldugu için onun için kolay oluyor. Kimse kendi emeğiyle kaçmiyor herkes blinki kullaniyor. Team kuranların emeğine yazik oluyor. Bir adamı kovalamak blink açiyorsa 30 dakkayi bile geçiyor. O 30 dakka içinde içilen gücün maddi hesabi yok. Fakat bizim o kadar güç içmemize rağmen blink ile kaçiyor

KitPvP 'ye bakilmasi lazim artık. Bir çok arkadaşım destek açtı fakat kimse cevap vermedi. Blink ve illegal kasanlara artik bir çözüm getirilmeli

@UnioDex
    @MountBANK

2. UnwantedHoshi

UnwantedHoshi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Blink yaparak lockview lerden kaçıyor oyuncular, Eğerki kaçmasalar herkes ölür. Sizin takımdaki herkes 100'ün altında ms alıyor. Oyuncularda size yakalandıgında blink ile zor kaçıyor. Blinkden kurtulmak istersen git lockviewsiz kovala adamı en azından oyuncuya daha yakın olursun.Blink engellenirse size yakalanan herkes ölür ve oynanmayacak hale gelir / Interneti iyi olanlararın, Kârına olur.

3. TheYouPro

TheYouPro Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    90
    Blink yapanlardan biri sensin lockviewsiz de kaçabiliyor en iyi sen biliyorsun bunu ve emin ol ki lockviewsiz kovalarsan adama bir tane bile vuramazsin

SkyRekt, _Benimknk, FluxV4 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. FluxV4

FluxV4 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Kesinlikle katılıyorum. Aynı sorunu hep beraber yasıyoruz. Cektigimiz O kadar Krediler "ÇÖPE" gitti diyebilirim. Para sürekli azalıyor. Ama hic artmıyor. İllegal kasmak yasak tamam bu guzel birşey ama madem yasak kurallara uymayanları banlamalısınız Hackpvp sunucusuna gelip /topstats yazsanız cogu kisi illegal ama coguda bansız. Blink konusana gelirsek hiledeki ayarın veya iyi bi internetimizin olmasının veya cektigimiz viplerin hicbirinin faydasını gormuyoruz ne kadar direncimizde olsa kuvvetimizde olsa internetimiz iyide olsa ayarım iyide olsa adamlar yinede BLİNK yaparak kacıyorlar. Blink engellenmeli !!!!!!!

SkyRekt ve TheYouPro bunu beğendi.
  5. _Boski

_Boski Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Kesinlikle Katılıyorum !!! Blink Engellenmeli !!!!!!

SkyRekt ve FluxV4 bunu beğendi.
  6. TheYouPro

TheYouPro Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    90
    Unwantedhoshi kavga edicek konular açma. FluxV4 kendi telefonuyla 52 kredi çekti ve buda kanıtlı. İstersen destekten arat. Konuma lütfen gereksiz yazi yazma yoksa destek açacagim. Ben burada kitpvp için konuşuyorum

SkyRekt, FluxV4, Audae ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. _Benimknk

_Benimknk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Blink Engellenmeli !

FluxV4 bunu beğendi.
  8. Audae

Audae Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Bu konuda katılıyorum fakat team olan kişiler ve bunların teamlarındakı adamların %100 de %100 de power oldugu ıcın ve lockwiew ile cok iyi tuttuklari icin pek faydası yok bize fakat onlar icin iyi bir şey biz atladıkmı dırek targetlanıp kesıcekler blink kaldırılsın cok onemlı degıl fakat illagal e bi care buluncagını pek sanmıyorum portallar farklı yere atsa bile gece adam gırer ve bi yerde afk kalır yan cardan ıse speed acıp yanına gıdıp gıdıp olur zaman kaybeder ama ginede kasar ve sonra gıne forum acıp illagel e çare getirilsin derler. Ama pek umrumda degıl bunların kaldırılıp karldırılmıcağı bunların kaldırılması bızım işimize gelmez :) İyi Forumlar...

FluxV4 ve TheYouPro bunu beğendi.
  9. FluxV4

FluxV4 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Telefonum İle Cektigim 52 Kredi nin 30 kredisi ile PowerVip Cekip 22 Krediyide Takım arkadasıma 20 k oyun parası ile sattım illegal kasmadıgım apacık belli suanda 19k param var görüldügü gibi :) ss.png

SkyRekt bunu beğendi.
  10. SkyRekt

SkyRekt Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Katılıyorum Blink Engellenmeli .

11. uMirai

uMirai Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Katılıyorum Blink Engellenmeli

12. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    İllegal kasan kişiler hala kasmaya devam ediyorlarsa onlarda sorun vardır. Sonuçta herkes onları şikayet ediyor ve bunu yaparken de emek harcıyorlar. Banlanacaklarını bildikleri halde yapıyorlar. :D Bunu yapmak için uğraşmak saçma geliyor bana...

FluxV4 bunu beğendi.
  13. Slayin

Slayin Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    518
    * Eğer portalları farklı yönlere aktırırsak oyuncuların PvP atabilmesi oyuncu bulmaları zorlaşacaktır ve can sıkıcı bir durum yaratacaktır.

* "Blink" önerilerinizi dikkate aldım UnioDex'e ileteceğim.

* illegal para kasmanın serbest olması söz konusu bile değildir.

Not : Eğer Ekran görüntüsü ve ya video kanıtı alır desteğe atarsanız oyuncular bir an önce ceza alır.

Not : Polemik yaratacak yorumlar silindi ;

İyi oyunlar...

igtghun, TheYouPro ve Hedwig bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş