1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Hackler

'Çöp Kutusu' forumunda IBurakOzcelik tarafından 24 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. IBurakOzcelik

IBurakOzcelik Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Ya şu Server'a Bedwars getiriceğinize adam gibi bir hack koruması getirin. ya da moderatörler server'a girip hacklerle ilgilenmeli.Boşuna moderatör olmuşlar sadece İsminin yanındaki Mod. Tag'ıyla övünmek için.

2. Kloronoz

Kloronoz Oyuncu
    VIP

Alınan Beğeniler:
    9
    Minecraftta hile koruması ile bir hileyi engellemen imkansız. Bundan dolayı adam gibi bir hile koruması beklemen saçmalık.Ayrıca mod olan insanlarında kendi hayatları var. Madem rahatsız oluyorsun o hile olan kişinin videosunu alıp şikayet et. Böyle saçma konular açıp insanları rahatsız etmek yerine bir işe yaramış olursun

3. IBurakOzcelik

IBurakOzcelik Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    1.hayatta hiçbir şey imkansız değildir Badlion açık olduğu zaman makro basınca 1-2 saniye için ban yiyordun çok iyi bir koruması vardı UnioCraft'ta niye böyle bir şey olmasın
    2. Madem mod ların özel hayatı var neden yetkili olmak için başvuru yapıyolar.Yetkili başvurusu server e yardım etmek için yapılır onlar yardım edemeyecekse neden mod,admin vb olmuşlar.Daha düzgün insanların yetkili olarak alınması gerekiyor.BAY BİLMİŞ

4. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Hileye kesin çözüm var aslında fakat Uniocraft için bu çözüm çok erken. Kendi client'ini oluşturabilir fakat şuan da bu kadar oyuncuyla yapılacak iş değil bu. Şuan da SS alıp destek açıp beklemekten başka çaren yok anlıyacağın.

5. MountBANK

MountBANK Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    565
    Badlionda ki hile koruması o kadar bildiğin gibi iyi değildi. Eğer dediğin kadar iyi olsaydı bir çok insan banını kolay bir şekilde itiraz ederek açtırmazdı. Ayrıca Badlion'da fly açtığını bile gördüm bir oyuncunun. Ayrıca sadece moderatörlerin değil bütün insanların bir özel hayatı vardır. Biz burada gönüllülük esaslı çalışıyoruz. 7/24 çalışmamızı beklemen saçmalık. Konuyu çöp kutusuna taşıyorum.

Bu Sayfayı Paylaş