1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Hack sorunu

'Factions' forumunda AlperBey_V4 tarafından 29 Oca 2019 tarihinde açılan konu

1. AlperBey_V4

AlperBey_V4 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    28
    Uniodex bu 4. Yıl ancak hala uniocraftta hile var GC den bahsetmiyorum adam speedi açıyor arkasına baka baka vuruyor. Ne vipi var nede eşyası kaybedicek birşeyi olmadığı için banlamaktan korkmuyor. Video alıyoruz ama banlanmaları onları durdurmuyor. Güzel bir hile plsi güzel olurdu.
    -Saygılar
    "Desteğe attım yiğit belki burada daha çabuk görür"

Destrooyer_ bunu beğendi.
  2. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Artık kimse hileleri banlatmakla da uğraşmıyor herkes bıktı ve üşendi video almaktan

ItsWxves, Yusufx21x ve _Vexoy bunu beğendi.
  3. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Haklısın, Factions oynadığım kısa süreçte de çok hile vardı. Video çekip atmak ayrı dert, genelde MineCraft oynayan kitlenin düşük performanslı bilgisayarlardan girdiği de bir gerçek ve tam kanıt için yüksek fps istiyorlardı sanırım yetkililer.

Destrooyer_ bunu beğendi.
  4. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Cok iyi bir koruma gelse 8-10 cps arası atar factions pvpsine zarar verir diğer türlüde aynı şekil koruma orta bi derecede hile açarlar direk yine pvpye zarar verirler bunun tek çözümü hile olan kişilerin hile olduklarına dair kanıt videosu almak oda zaten arkadaşın dediği gibi ban yemekten korkmuyorlar.

5. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    60 fps üstü ve 120 ms altı fakat fps sorun değil video yu alıyorum ben ama atmaya üşeniyorum attığım zamanlar internet yavaşlıyor beklemek zorunda kalıyorum bende boşver değmez diyip atmıyorum

TexasFurkan, _Vexoy ve Yusufx21x bunu beğendi.
  6. ByTeiroz

ByTeiroz #COMEBACK #MASTERS

Alınan Beğeniler:
    51
    Güzel bi koruma gelse bunların hiçbiri olmaz :D' sw ye en az günlük 500tl para yükleniyor güzel bi koruma ne kadar olabilirki :D?

7. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    2016'dan beridir banlattığım oyuncu sayısı +100 ve ne zaman hile sorunu var diyerek desteğe başvursak [Sunucu içinde koruma var,lakin durmadan yeni hileler çıkartılıyor]denmişti.Evet,karşı tarafda haklı ama bizde haklıyız ki en iyi çözüm sonunda kadar çaba sarfedip sunucu içinde hile kullanan oyuncuların video alıp desteğe bildirmek.Lakin biz yapmayıp bu işi kurucuya devredersek o zaman iş çığrından çıkar.Yani demek isteğim şey sunucu içinde hile korumaları biz olmalıyız. :)

8. ByTeiroz

ByTeiroz #COMEBACK #MASTERS

Alınan Beğeniler:
    51
    gc yi bırakırmısın en son 5krediye alman gc si satıyordun demi :)

#8 ByTeiroz, 31 Oca 2019
    Son düzenleme: 31 Oca 2019
  9. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Evet,hayla satıyorum.GC sayesinde güzel para elde ettim alanlara teşekkür ederim.

Bu Sayfayı Paylaş