1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Good Game...

'Öneri ve Fikirler' forumunda Asafabio tarafından 2 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

\ \/ /

1. Eklenmeli

2. eklenmemeli

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. Asafabio

Asafabio ☾☆ Bio☆☽

Alınan Beğeniler:
    68
    Öncelike İyi Oyunlar.

Ben Kemal TEĞİN, bu açacağım post bazılarına anlamsız gelebilir fakat oyunu oynayan factions oyuncuları düşünceme katılacaktır diye umuyorum. Bazı sunucular da bulunan bir özellik fakat güzel ve işe yarar olucağını düşünüyorum. bir oyuncu, bir diğer oyuncuyu öldürdüğü zaman sohbette yazabilir. Neden böyle bir öneri de bulundum onu da şöyle dile getireyim, Unio oyuncularının neredeyse %90 ı kendinden yüksek gördüğü kişiler ile savaştığı zaman savaşta rakibi ölmese bile "xxx GG!" yazmakta ve oyuncular buna sinirlenip küfür edebiliyor. :) Tabi bu nefsine yenik düşmek gibi bir şey fakat bunu oyuncuların kararına bırakıyorum :)

Saygılarımla...
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 2 Oca 2018 ---
    @UnioDex

Sulfeann, SkyProf, RoodyMood ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. SlayerBaskan

SlayerBaskan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    114
    Bu denilen olay gerçekten fazla yapılmakta ve oyuncu ölmediği halde ölmüş gibi yazılmakta. Oyuncuyu kışkırtmak için yazılıyor ve fazlasıyla sinir bozucu.

3. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Dediğin Şey Çok Mantıklı Bazı Oyuncular Kesmediği Halde GG Yazıyor Bu Yapılırsa Bunun Önüne Geçilmiş Olur Fakat Chat'te Güzel Dururmu Bilemem

Asafabio ve SlayerBaskan bunu beğendi.
  4. RexHD

RexHD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Gerçekten İyi bir Öner’i bunu istemeden ben ve büssürü oyuncularda yapıyor istemsiz yapanlarda var tabi alışkanlıkla...

5. MuratBey_124

MuratBey_124 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    78
    SG'deki gibi olursa yan çarla power kasanlar da daha kolay tespit edilir. Güzel fikir. Murat bunu beğendi.

Asafabio bunu beğendi.
  6. Asafabio

Asafabio ☾☆ Bio☆☽

Alınan Beğeniler:
    68

Artık eskisi gibi savaşlar çıkmadığı için bence fazla sohbeti kirleteceğini düşünmüyorum. Bunu bilerek kullanan oyuncular ise ceza alabilir.

Sulfeann, SenihReizz ve MuratBey_124 bunu beğendi.
  7. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Mantıklı bir fikir.Tebrik ederim :)

8. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    PvP mesajları sohbeti fazla kirlettiğinden kaldırılmıştı. Ancak PvP mesajlarını açma kapama özelliği getirerek tekrardan açabiliriz. Öneri için teşekkürler.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş