1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock GOLDEN NUGGET

'Öneri ve Fikirler' forumunda _Vexoy tarafından 29 Ara 2018 tarihinde açılan konu

1. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    markette altın olarak sadece normal altını satabilmemiz yerine, altın parçacıklarını da (Golden Nugget) satabilsek daha iyi olmaz mıydı?
    böylece oyuncular pigman spawner ile warplar yapıp para kazanma alternatiflerini genişletmiş olurlardı.

Ayrıca kusursuz bir pigman warpı yapmamız için altın kılıçların da markete satılabilmesi gerekiyor.

('Para kasma alternatiflerini geliştirme önerisi')
    @UnioDex

2. punkycq

punkycq Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    gayet mantıklı olurdu bolece pigman sp ninde degerı artar

3. HakimBey_96

HakimBey_96 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Mantıklı bir konu. Ama bu kılıçlar bazen hasarlı olabiliyor. Bir bug olmazsa @UnioDex ekler diye düşünüyorum.

4. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Katılmıyorum bu piyasaya çok fazla para sokacak pigmen sp 1 kredi bile deil böyle bişey olursa sunucuda kredi 1t yi görür
    Diğer şeyleri yaparkende böyle düşünüldü bakın ne oldu kredi 2t !

5. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Pigman spyi daha değerli kılacak bir şey zaten, böyle bir şey olursa elinde pigman sp olanlar daha rahat değerlendirebilir. Sadece Golem veya Demir Spawneri olanlar değil de diğer spawnerlerde daha fazla değere biner. Güzel olur gibi, zaten 9 golden nuget 1 altın 1 altın değerinde 9 golden nuget'ı satışa koyabilirler, böyle oyuncular daha fazla uğraşmaz. Altın kılıç hasarlı olacağı için birleştirerek satılması dışında başka da satılamaz diye düşünüyorum. Onun dışında güzel fikir.

- Piyasaya para sokacak demişsin :D Zaten altın yapıp satabiliyorlar, oyunculara kolaylık sağlaması açısından güzel bir öneri.

_Vexoy ve SkillexX99 bunu beğendi.
  6. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    bak dostum şunu düşün kolaylık gelirse emek olmaz bunları birleştirmek ortadaki emek zaten düşün oyundan örnek veriyim survivol mini gamesi oynadınmı bilmem gelçi oynadın sen ben biliyom :D neyse demir cevherini kimse almaz ama demiri alır aradaki emek o demiri pişirmektir bu emek kalkarsa herkes eritmeden satacaktır ve bu daha çok para satar.

kötümser düşündüğümü sanma bende 80 tane pigmen vardır EN AZ ve böyle bişey gelirse ederi artmalı ve benim yerimdeki birisi resmen çoşar :
    vallla gelirse gelsin zengin olan ben olurum ama çok saçma emek oradan çıkınca ortada bişey kalmıcaktır bir emek var oda demirleri birleştirmek onun dışında böyle bişey olursa köylüden bile daha iyi bir alternatif olur. bunu bi düşünün fiyatını arttırsak 1 kredi yapsak oh babam ben bi uvip çekerim e yükseltmesen köylüden daha iyi bir durum olucak ?? düşün
    1 köylü sp satıp 50 pigmen rahat alınır
    gerisini hesapla artık fikrim deişmedi.

7. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Köylü Spawner'da değerlenmeden önce 100M'den oyun marketinde satılıyordu. Eskiden bunun böyle olmasından kimseyi suçlamıyoruz tabii ki. UnioDex yeni güncellemelerle piyasanın durumuna göre spawner'lara yenilikler gelebilir demişti sanırım.

8. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Emek olmaz diyorsun /warp maden getirildi, zaten sunucu biraz op-skyblock'a kaydı. Şuanda sunucuda emekle kasmak için sanırım hiç bir warp'a gitmemen falan gerek her yerde kolaylık var çünkü. Emek diye bir şey kalmadı bu yüzden bu sistem getirilirse bir şey de olmaz.

9. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Bu zamandan sonra gelse ne değişir ki. Gereksiz bir forum.

SkillexX99 ve oyunimparatoru bunu beğendi.
  10. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    siz bilirsiniz artık 15dk den fazla oynayamıyorum ztn kararım aynı daha fazla konuşmıyom.

11. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Aynen sonra 10 20 bin tane zombi domuz sp alın felan müthiş günlük 20 30t vs. vs.

oyunimparatoru bunu beğendi.
  12. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    aynen be bunu diyom bi dinleyen çıkmadı bende 80 tane sp var zaten böyle bişey olun köylü sp'yi neyapcan golemi napcan değerler 0 olıcak ?

13. SkillexX99

SkillexX99 Away Frome Game - Benden Buraya Kadar :)

Alınan Beğeniler:
    35
  14. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    yanlış kişiye balta vurdun konu benim deyil bende boş olduğunu düşünüyom beni baltalıyıcaktın sanırım AMA tutmadı :D
    yani hem sağ emek kalmadı diyip hemde konuya negatif konuşuyon.
    konuyu okumadan direk benim yorumuma saldırdığın açık.

15. DreamArawn

DreamArawn Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Beyler boşuna bu serverde emek harcionuz bakın hepinize saygi duyuyorum ama marketde 14m olan şey 1m den satiliorsa burda bi sorun var demekdir konu bu degil biliorum ama bu konuya el atmak isdedim bu uniocraftın oyuncular hep aynı ve sabit oyuncular servere artık yeni oyuncular gelmesi lazim server 200den yukarı çekmio diger türk serverler 3k çekerken bu server böle kalio uniodex skywars bed wars filan yogunlaşsa ve ytlere reklam verse herşey düzenlenicek piyasada daha güzel olucak ben oyunu bırakdım 80 dub sünger var ama bu emeklerin boş oldugunu anladim bence sizde bi düşünün bu kadar emek veriom ben diyin arada sırada derslerimden kisiom bunu oynuyom diyin ama elime ne geçio azcik zevk alan varmı bu oyundan bu kadar emek var server bizim eglenmemiz icin yeni bi yenilik getirmio her türlü eleşdiriye açıgim küfürsüz ve saygili bir şekilde iyi oyunlar

_Vexoy ve oyunimparatoru bunu beğendi.
  16. SkillexX99

SkillexX99 Away Frome Game - Benden Buraya Kadar :)

Alınan Beğeniler:
    35
    Kimsenin Yorumuna Saldırdığım. Yok Emek Kalmadığı İçin Bu Saatten Sonra Sunucuya Ne Getirselerde düzelmeyeceğini biliyor herkes.
    ayrıca seni baltalamak gibi durum yok. öyle istiyorsan seve seve.

Bu Sayfayı Paylaş