1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Gapple bugu

'Kapandı' forumunda xDonsuzEmirTR_V2 tarafından 13 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Merhaba.arkadaşımıın bilgisayarından uniocraft a girdim.ve vs atıcakken gaaple alamadım alsamda durmadan gidip durdu
    VİDEO:

DİKKAT[VİDEODA HACK VARDIR.][bende değil:D]

2. qTry

qTry Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Kardeşim MusErgun hack değil ve labymod 3.0 can gösteren modu kullanmak yasak bunu bil isterim uniodex bizzat bize bunu bildirdi gapple buguda sende sorun olmustur cık gir yaparsan düzelir

3. xDonsuzEmirTR_V2

Alınan Beğeniler:
    80
    Hojam nasıl hile değil? dikattlı izle champsrld nin yanındayken adam champs a bakıp bana vuruyor ? nasıl hile değil?.
    ayrıca fps için yüklemiştim onu sildim.ve girip çıktım benlik sorun değil markette problem var.

4. qTry

qTry Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    1.
    Kardeşim. Markette problem olsaydı herkes de olurdu bizde neden olmuyor ayıca sizin giber her dokunamadigna hile diyor gözlük doktorumu önerebilirim istiyorsan ?

5. EfeStrqfe

EfeStrqfe Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Nasıl bir insansın bilmiyorum ama YAZIK Bana da hile demiştin ölünce 3”4 kere insan hakkı yiyorsunuz ban yeşere kanıtlı bir video şle açtırırız.

6. MusaErgun

MusaErgun Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Kardeşim hile kullanmıyorum oyundaki diğer bir kullanıcı adım ise Legenium.Hile kullanımından dolayı ban yer isem kanıt videosu yükleyeceğim.

Ekli dosyalar:

7. xDonsuzEmirTR_V2

Alınan Beğeniler:
    80
    Destek açtım.Cevabı gelince anlarsın :)

8. MrFrah_

MrFrah_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Baba Yerde Movuq xd

xDonsuzEmirTR_V2 bunu beğendi.
  9. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Bu tür durumlarda /updateinv komutunu kullanınız. Bu komut envanterinizi günceller böylece bu tür sorunlar ortadan kalkacaktır. Sorunun tam olarak neden kaynaklandığını bulduğumuzda soruna tam bir çözüm de getirebiliriz. Şimdilik bu şekilde idare ediniz.

Bu Sayfayı Paylaş