1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Fly Kartı

'Kapanan Konular' forumunda _Shermes_ tarafından 19 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. _Shermes_

_Shermes_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    38
    Merhabalar,

Skyblock1 ve genel olarak yapı yapmak ile ilgilenen birisi olarak oyun içerisinde fly özelliğinin olmamasından dolayı çok fazla sıkıntı yaşamaktayım. Bu sıkıntıyı sadece benim yaşamadığımı düşünerek bu öneriyi açma gereksinimi duydum. UVIP alarak bu özelliğe sahip olabilirim evet ama şuanda UVIP'te bulunan diğer özellikler işime yaramıyor ve sadece fly özelliği için de UVIP almak istemiyorum ve bir çok oyuncunun da böyle düşündüğünü varsayıyorum. Önerime gelecek olursak önerim 2 şekilde uygulanabilir
    1- Site üzerinden satılan fly kartı olacak ve oyun içi istenildiği takdirde kredi bozdurulur gibi bozdurulabilecek. Bu kart bozdurulduğu takdirde bozduran oyuncuya 1 aylık fly özelliği sağlayacak. Bu şekilde fly özelliğinin oyun içi ticareti de sağlanabilir kredi üzerinden de fiyat biçilebilir. (10 kredi olduğu takdirde düşünmeden alacağım bir özellik.:))
    2- Direkt olarak sadece siteden alınan bir özellik haline getirilebilir. Örnek olarak skin değiştirmenin kredi ile satılması gibi (tabii bu yol seçildiği takdirde diğer sunucularda fly sorunu yaşanacaktır.) bir yol izlenebilir.
    fly.png

İyi forumlar dilerim.

_Anshton, iAliReader, Hedwig ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. iCrazyArda

iCrazyArda Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Bence Çok iyi bir Yol olur bizde sıkıntı çekiyoruz bence her sunucuya ayrı fly kartı eklenebilir Eklenirse çok iyi olur örneğin factionsda sadece fly için uvip çekenler var mesela ben gibi skyblocktada aynı şey geçerli @UnioDex inşallah bu konuyu değerlendirisin Kolay Gelsin..

_Shermes_ bunu beğendi.
  3. Kongju

Kongju Turkey Taekwondo National Team ☪

Alınan Beğeniler:
    12
    _Shermes_ bunu beğendi.
  4. _Shermes_

_Shermes_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    38
    Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.

2. seçenekte belirtmiş olduğum "diğer sunucularda fly sorunu yaşanacaktır." kısmı diğer sunucular için bu özellik getirilmek istenmezse diyedir. Diğer sunuculara da getirilmek istenirse herhangi bir sorun yaşanacağını düşünmüyorum.

5. BlqckElysum

BlqckElysum Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Uviplerin Özelligi kalmaz, gereksiz.

6. EmreDarici

EmreDarici Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Aşırı mantıklı

_Shermes_ bunu beğendi.
  7. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Öncelikle gerçekten başarılı bir forum olmuş. Tebrik ederim.
    Eskiden aktif bir SkyBlock oyuncusuydum. Bir süredir oynamıyorum.
    Bir çok kere UVİP üyelik aldım.
    Gerçekten FLY özelliği çok işime yarıyordu.
    Dediğiniz gibi bir özellik gelirse oyuna tekrar başlayabilirim.
    10 Kredi olacağını sanmıyorum. Ama olursa hiç düşünmeden satın alırım. :)
    Oyuna tekrar başlamaktan kastım; Oyuna ara sıra giriyorum ve böyle bir özellikten yararlanabilirsem, oyuna girdiğimde küçük amatörce build denemeleri yapabilirim. Cidden çok keyifli olur. :)

Oyunu ciddi bir şekilde oynamayanların, UVİP almak için yeterli bütçesi olmayanların
    FLY olmadan oynayamayanların (böyle oyuncular çok var çünkü diğer SkyBlock sunucularında FLY ücretsiz)

SkyBlock'ta yeni oyuncular büyük bir ihtimalle önceden başka bir sunucuda oynuyordu ve orada FLY ücretsiz olduğu için birden bu sunucuya gelince sıkılıp bırakması muhtemel.

Oyuna yeni başlayanların direkt olarak VİP üyelik alıp FLY kullanacağını sanmıyorum. FLY olmamasından şikayetçi olup oyunu bırakabilirler.

YARARLI BİR KONU, ÖNCEDEN BU TARZ KONULAR AÇILMIŞ OLSA DA TEKRARDAN HATIRLATILMASI İYİ OLMUŞ.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 19 Ağu 2018 ---
    @UnioDex

_Shermes_ bunu beğendi.
  8. MountBANK

MountBANK Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    565
    Önerileriniz not alınmıştır UnioDex'e iletilecektir

Bu Sayfayı Paylaş