1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Flood-spam sorunu.

'Öneri ve Fikirler' forumunda AIperen tarafından 29 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. AIperen

AIperen Samsun Ulusal Güreş Takımı Onursal Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Merhaba değerli UnioCraft oyuncuları ve konu ile ilgilenen sayın yetkililer, bu problem ne zamandan beri var bilmiyorum ama gördüğüm vakitlerden beri flood aşırı artmış durumda hele ki yarışma yada çekiliş düzenleyenler

"VS-----------------------------------------" tarzı mesajlar atıp sohbet kutusunu tamamen doldurmakta ve gereksiz görüntü kirliliği yaratmaktadır, çareyi elbet siz adminler olarak daha iyi bilirsiniz ama bence spam korumasının 5 saniye olması lazım yada aynı harfi yan yana kullanma sorununu çözmek gerekmekte.

Konuyu okuyan değerli arkadaşlarımın fikrini yoruma beyan etmelerini rica ederim :)

Dasomaneo ve _Anshton bunu beğendi.
  2. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Bir de şey var Spammer adam bir açıyor chat inanılmaz bir hal alıyor :D

AIperen bunu beğendi.
  3. AIperen

Alınan Beğeniler:
    11
    Bir nevi başkalarının sohbet hakkına tecavüz eden bir hadsizin yaptığı gereksiz şey :D

Dasomaneo ve _Anshton bunu beğendi.
  4. iColdAura

iColdAura LOOK AT ME

Alınan Beğeniler:
    5
    Hızlıca bir şey yazmamız gerektiğinde bile 3 saniye ile zaten zorlanabiliyoruz spam koruması 5 saniye yapılırsa konuşamayız doğru düzgün :f

Jobless ve AIperen bunu beğendi.
  5. zlGhostClient___

Alınan Beğeniler:
    10
    Ne 5 saniyesi 2 saniye en iyisi bu spam yuzunden Teamso ve Hernefes Tagları ni birçokları kaçırdım

AIperen bunu beğendi.
  6. Wondercrafter

Wondercrafter Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    46
    Factions sunucusunda gerçekten bir spam koruması sıkıntısı yaşanıyor. Sohbette çok fazla spam yapan oyuncu var. Bu konuya el atılmalı.

AIperen bunu beğendi.
  7. zlGhostClient___

Alınan Beğeniler:
    10
    Yazma engeli 4 saniye 5 saniye iyi ama komut yazma engeli kaldırılsın bence

AIperen bunu beğendi.
  8. Talhaxe

Talhaxe Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Spam koruması gayet yerinde desek yalan olur.Ben hiç zorlanmadan spam yapıyorum sadece ben yapmıyorum herkes yapıyo ama bence mute uyarıları azaltılmalı spam için 3 gün yedim bence sohbet koruması yerine HİLE KORUMASI gelse müteşekkir olurum....SAYGILAR

9. AIperen

Alınan Beğeniler:
    11
    Hile koruması engellenemez sorunlardan biridir, Unio tek çözüm olarak kendine has bir Client çıkartıp onada BattlEye tarzı bir anticheat programı dahil etmeli ki hile korumasının önüne geçilebilsin, ancak o da pek mümkün gibi değil. Sunucunun developer'ı değilim ama şahsen yapılamaz, tek sorun cheat'teki boşca "------------" tarzı uzun uzun mesajlar yazarak insanların oyun ve sohbet hakkına tecavüz edilmesi, en yakın zamanda çözülmesini arz ve rica ediyorum..

10. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Bence 2. Bir chat eklenmeli örn /c 2
    Yozarak bu chat a geçilebir ve bu chatta soam koruması 6sn olur

Bu Sayfayı Paylaş