1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

factions için özel dc (TS3 gibi)

'Factions' forumunda oyunimparatoru tarafından 2 Haz 2019 tarihinde açılan konu

?

ne düşünüyorsunz

1. eskisinden 10kat iyi olur

1 oy
    25.0%
  2. 2kat iyi olur gibi

1 oy
    25.0%
  3. eskisinden iyi olur

1 oy
    25.0%
  4. eskisi gibi olur

1 oy
    25.0%
  5. pek yakalayamayız ama benzeyebilir

0 oy
    0.0%
  6. az da olsa tat verir

0 oy
    0.0%
  7. hiç yok iyidir

0 oy
    0.0%
  8. pek sanmıyorum

0 oy
    0.0%
  9. sen o ortamın geri dönceğini mi sanıyorsun ? (ümitsiz olmayın)

3 oy
    75.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    selamun aleyküm arkadaşlar bugün sizlerle basit bişeyi tartıacağız daha doğrusu size bir fikir alacağım
    biliyorsunuz hepiniz dc sunucusunda eski TS3 ortamının olmamasından şikayetçisiniz benimde aklıma bir fikir geldi
    bu fikir birkaç dea yazıldı ama dikkate alınmadı bizde bağımsız olarak düşündük
    fikir aslında şu sırf factions klanlarının katılacağı her klanın ayrı bir nicki . ayrı sohbet odaları , metin kanalları olacak ve bu sayede bütün kalnların oyuncuları tek bir sunucuyu kullanacak
    biraz daha açmak gerekirse TS3 ortamını toparlamaya çalışacaz yani aynısı tabii ki olmaz ama artık bunu dönmesi mümkün deil eskisi yerine daha yenisini yapmalım yani şöyle herkes genel sohbet odalarında konuşuyoz gdiğer odalarda herkes bir ada felan oortam olabilir belki
    eğer birkaç klan lideri ben ve klanım varız derlerse bu işe koyulucaz zamanla belki uniodex te bu işe uyar ve sunucuyu devralır böylece iş resmiyet kazanır olmaz demeyin bir deneyin bu işe şöyle bir 5-6klan varım derse hemen hazırlarız

bu arada aşağıya #TS3 yazarak ts3'ün en sevdiğiniz yanını yazın bizde ona göre şekillendirek
    (ama ortam felan yazmayın detaya inin)

ArdaGnsrn bunu beğendi.
  2. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    TS3 ortamının geri geleceğini asla sanmıyorum, kendi sunucularında takılıyorlar zaten.

oyunimparatoru bunu beğendi.
  3. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Arkadaşlar biraz daha ekleme yapmak istiyorum elbette çoğunuz ts3 bambaşkaydı diyorsunuz
    Evet ama ya olursa denemeden bilemeyiz düşünsene ya daha iyi oldu
    Peki senin ts3 te en sevdiğin yanı neydi
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 2 Haz 2019 ---
    Bence denemeliyiz zarar gelmez diye düşünüyorum bu işe gelen ve isteyen kişiler resmi sunucularını kapatıp gelir diye bekliyorum eğer 5 klan felan gelirse bu iş olur sende yenı bir klan kurup oynayacaksan denemekten zarar gelmez

4. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    TS3'ün zaten başlıca samimiyet barındıran bir platform olması idi.
    Discord'dan o elektriği asla alamadım ben.

5. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Bak tanıdığın insanlar var senin sohbet odan var diyorsun knk gel bizim klana o geliyor adının başında klanın yazıyor sohbet odaların var giriyorsun genel odaya geliyorsun konuşuyorsun aynı insanlarla aynı şey yakalanır böyle yetkili sisteminde aynı sadece program farklı denemekten zarar gelmez
    Para toplayıp TS açamayız ya :p

_Vexoy bunu beğendi.
  6. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Evet güzel olabilir açıkçası ama Factions'un tüm kitlesini yakalayamayabiliriz. Dediğim gibi bunları kendi sunucularında da yapabiliyorlar zaten...

7. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Elbette tamamı gelmez ama 5 klan la başlasak 7/8 oluruz sonra 10u görünce dex bu işi resmiyete döker ve herkes gelir
    En kötü deneyelim derim birkaç kişinin aklına da yattı klanlarını toplayıp gelirlerse bu iş tutar bence diğer oy haklarını başka seçeneklerdede kullanabilirsin :) bence sende bı klan kurup dene

8. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Ben direkt UnioCraft kuracak diye anlamıştım. :D
    UnioDex kendisi başlatırsa daha iyi olur bence.
    Bazı oyuncular resmiyet isteyebilir...

9. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Keşke uniocraft başlatsa ama çok istedik olmadı @UnioDex bu konuya son bı kez baksın eğer yine yapmazsa oyuncular
    Olarak manuel şekilde yapmak lazım resmiyet isteyebilirler ilerde uniodex kabul eder tabi birkaç yetkilinin de fikri desteklemesi lzm ama bunların hepsi oyuncuların ilgi göstermesinden geçer
    Azda olsa başlamaklzm

_Vexoy bunu beğendi.
  10. Halwyn

Halwyn Biri Donsuz mu Dedi ?

Alınan Beğeniler:
    19
    Dostum konu çok saçma (bence). Bu kadar uğraşılıcağına UnioCraft TS3'Ü geri açılsa daha mantıklı bir haraket olur.

_Vexoy bunu beğendi.
  11. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Tmm daha mantıklı olur evet ama bu imkansız ötesi para toplayıp TS de açamayız bu tek seçenek denemelten zarar gelmez ? Ya daha iyi olürsa

12. ByTreqh

ByTreqh Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    Kendi discordunuzda online kasmak yerine neden UnioCraft discorduna dönsünler ki, en azından Team Speak3 para ile açılıyordu herkes açamıyordu çoğu insan UnioCraft'ın Team Speak3'ünde takılıyordu gereksiz forum.

13. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Senin gereksiz demekle gereksiz olmuyor gerekli görmüşsün ki okumuşsun gereksiz gorseydin okumazdın hakaret etmek için yorum atma
    Sunucuyu gerçekten sevenler bu oluşuma katılıcaktir kendi menfaatlerini düşünenler gelmeyebilir ama bütün klanlar bir arada olmak için buraya gelen çıkar

14. ByTreqh

ByTreqh Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    Dostum herkes düşüncesini belirtiyor ve buna saygı duymalısın. Bunu açtıysan demek yazılan her cevaba saygı duymalısın. Ben burada gerekli bulduğum için forum okumuyorum. Zaman geçirmeyi sevdiğimden okuyorum bu konuyu senle tartışıcak niyetim de yok. İyi forumlar

15. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Konu güncel-
    @UnioDex eğer inceleyip mantıksız bulduysanız bize 2dk bizi ayırıp böyle bişey yapamayız der misiniz

Bu Sayfayı Paylaş