1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Emektar sistemi ?

'Öneri ve Fikirler' forumunda VortrexLP tarafından 2 Mar 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Mantıklı mı ?

1. Evet

60.0%
  2. Hayır

40.0%
  1. VortrexLP

VortrexLP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Merhaba, sizlere aklıma gelen bir fikri anlatacağım ; Bildiğimiz üzere bu server Mart ayında 4. Yılına girecek. Aklıma gelen fikir ise bu serverda 4 sene yada 3 sene boyunca oynayan ve hiç yasaklanması olmayan oyunculara özel bir kit verilsin. Doğuş Kiti (Mesela yani başka birşey de olabilir) 4 yıl boyunca server açıldığından bu yana bir kit verilecek. 3 yıl geçirenler ise başka bir isimde başka bir kit alacak. Kitin bence bir P4K3 olmasına gerek yok manevi değeri beni hazm eder. Demek istediğim bu serverda gerçekten çocukluğunu geçirenlere serverin doğuşunu görenlere bir değer verilmesi. Kit servera uygun gelemeyebilir çünkü UnuoCraft' ı diğer serverlardan ayıran şey zaten az gösterişli olması ve bunun baş sebebi sürükleyiciliğinden dolayı kit gelmesi yerine serverde çok yer kaplamayacak bir bir NameTAG bence çok birşey değil. Sadece NameTAG olsun hiçbir getirdiği ayrıcalık olmasa da olabilir serverda kiler dedelerini bilsin demek gerekir işin esprisi. Sözümü burda bitiyorum yorumlarınızı bekliyorum.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 2 Mar 2018 ---
    @UnioDex @ErenOzsahin10 @Leejey

_Vexoy ve ZylowZ bunu beğendi.
  2. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Bence Mantıksız Oyuna Yeni Başlayanlar İçin Üzücü Olacaktır. ''Benim Niye Tagım Yok Onların Var'' Diye Diyaloglar Oluşacaktır. Server'de
    Öyle Bir Taga Sahip Olan Oyuncular İse ''Benim Var Sizin Yok'' Gibi Diyaloglar Kurabilir. Ve Zaten Egolu Bir Oyuncuysa Egosuna Ego Katacaktır.
    Bence Gerek Yok.
    4. Yıla Özel Çekilişler & Eventler & Vip Olmayan Oyuncular İçin 1 Günlüğüne Fly Kullanabilme Gibi Şeyler Olabilir.

İyi Forumlar

3. VortrexLP

VortrexLP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    _Vexoy, sence bu serverda yıllarını geçiren kardeşlerimiz azıcık övülmeyi hak etmiyorlar mı ?
    Yıllarını adayan birisine bence bu denli bir hediye armağan edilmeli. Şimdi senin öğretmenin sana "En çok ödevlerini yapan sensin" deyip seni biraz mutlu etmezmi ? Ya da öğretmenin sana sınıfın en çalışkanı olmana rağmen diğer öğrencilerle aynı değeri vermesi nasıl bir şey olurdu? Yıllarını bu servera adayan insanlarda azıcık ego yapsa bence hiçbir şey olmaz. Bence söylediğim öneriyi bu şekilde yorumlaman saçma. Zaten sayılı rakamlarda eski oyuncular var. Onların da böyle ana sınıfı çocuğu triplerine gireceğini sanmam.

İyi günler.

4. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Açıkçası bana göre gereksiz niye diye sorucak olursanız böyle bir sistem gelirse bu tagları ancak Kurucu verebilir ve destek bölümünde yoğunluk yapar. hem bazı oyuncuların aşırı ego kasacağını düşünüyorum. ayrıca eski - yeni çatışması
    Başlar zaten sunucuda eskiler belli oluyor

İyi Forumlar...

5. VortrexLP

VortrexLP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    HalkBANK zaten sunucuda sayılı eskilerden kalan ve banlanmayanlar var. Benim bildiğim eskilerden sadece 3-5 kişi kaldı banlanmayanlardan çoğu banlandı veya hesabını unuttu eskilerden gelenler bence bu saygıyı sonuna kadar hak ediyor. Eski yeni kavgası ne olabilir ki ? Biz burada artistlik yapmıyoruz. Eskilerden bu tür şeyleri yapan olursa zaten kışkırtmaktan dolayı tagı alınabilir.

6. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Anladığım kadarıyla siz sadecene factions'tan bahsediyorsunuz lakin skyblock vb sunucularda oynayan daha çok eski oyuncu var. iyi günler

YarbayBurak bunu beğendi.
  7. YarbayBurak

YarbayBurak Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    90
    Benim ilk hesabım 2014'de açılmış olmasına rağmen banda yemedim uzun süredir oynuyorum ben böyle bir tag istemem açıkcası saçma bir tagf olabilir. ''Ben 2014'den beri oynuyorum sen daha newsin !'' tarzında üstünlük kurmaya çalışan oyuncular olabilir. ama genede fikrinize saygı duyuyorum açıkcası.

ZainMain bunu beğendi.
  8. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Ben emekliyim eyv :grimacing:

_Cham, _Vexoy, YarbayBurak ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş