1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Destek Talepleri ve Bildirim

'Öneri ve Fikirler' forumunda ColdAura tarafından 16 May 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Eklensin mi?

1. Olur

100.0%
  2. Ben istemiyorum >:(

0 oy
    0.0%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. ColdAura

ColdAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Merhaba,malum 1 gün içinde 3 kere ban yeme tehlikesi geçirdim benim de aklıma birşey geldi bence uygulanabilir;

Herhangi birisi hakkında şikayet olarak destek talebi açıldığı zaman söz konusu kişide o destek talebine yanıt yazabilsin ve ya ona bildirim gitsin (Kesin olan hile bildirimleri için hariç) böylece daha fazla gereksiz talep açılması ve haksız banlar önlenebilir kişi kendini o talepde savunabilir.
    Bi düşünülürse sevinirim xd

(Böyle bir sistem yok diye biliyorum varsa söyleyin konuyu silebiliyorsam sileyim)

2. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    Böyle bir sistem yok, şu anda herkes açtığı talebi kendisi görebiliyor. Eğer ban yeme gibi bir durum olursa zaten itirazdan ulaşıp açtırabiliyorsunuz.

3. ColdAura

ColdAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Fazladan konu kirliliği olmasın ve ban yemeden engellenebilsin diye dedim cevap için teşekkür ederim Hyper ^^

HyperOfStrike bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş