1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Ban?

'Soru & Cevap' forumunda oyunimparatoru tarafından 28 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Bir odadanmesela factid3n ban yiyen sunucu genelindenmi banlanır yoksa sadece o sunucudamı çünku facti dolandırıcısı ban yiyince skyda devam ediyor

2. manu130

manu130 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
    Sunucu Genelinde Cezalandırma İlkesi:
    Bir oyun türünde (Factions, Skyblock vs.) işlenen suç tüm sunucu genelinde işlenmiş sayılır ve ceza sunucu genelinde verilir.
    Örneğin SurvivalGames'te hile kullanırsanız tüm sunucudan süresiz olarak uzaklaştırılırsınız.

Oyun Kuralları

oyunimparatoru bunu beğendi.
  3. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Ban yediğin zaman sunucudan yersin bani eskiden öyle bir sistem vardı.

4. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Bu dediğin sistem eskiden vardı. Şuan da birisi ban yerse eğer yan hesaplarıyla beraber ban yemekte.

5. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    @oyunimparatoru ne yapmaya çalıştığını biliyorum.Bu şekilde devap edersen desteğe bildireceğim.

CustomVape ve BhopClient bunu beğendi.
  6. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Ne olduğunu hiç anlamadım aydınlatırsan sevinirim üstelik burada bi cevap arıyom ve sen mesaj kasmak için böyle yorum yapıyon konu moderasyon için işaretlenmiştir artık lüzünsuz cevaplar yapa aksi taktirde şikayet edicem ya engellediğim newlerden birinin yan hesabısın yada oyuna 2 hafta önce katılan hiçbirşey bilmeden mesaj yazan birisin 4. mesajınıda bana atmışsın her konuda insanlara bulaşma ve beni engellemek ve şikayet etmek durumunda bırakma iyi günler bu arada herhalde yine mesoj kasoyooooo dicen ama yinede soruyum neye devAm edersem :?

#6 oyunimparatoru, 31 Tem 2018
    Son düzenleme: 31 Tem 2018

Bu Sayfayı Paylaş