1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Bırakıyorum ve uniocraftın geleceği

'UnioCraft Diğer' forumunda oyunimparatoru tarafından 16 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

?

Sevindinizmi

1. Ah kardeşim keşke gitmeseydin

3 oy
    27.3%
  2. Üzüldüm

0 oy
    0.0%
  3. Sevindim

2 oy
    18.2%
  4. İyı oldu be

6 oy
    54.5%
  1. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Selamlar unicraft bugün sizlere kiminizin üzüleceğikiminizin sevinebileceği bir haberim var unio craftı bırakıyorum evet bırakıyorum şuan yüzü gülenlerle üzülenleri hissettim lütfen ankette bunu belirtin size beni şu 2 sözümle hatırlayın 1 arkamdan konuşanlar ancak arkamda klaırlar 2 sevinme şafak olunca neler olur gün doğunca şuan sizlere yeni eğitim öğretim yılında başarıar dilerim şimdi sebeplere geçelim
    1 yeni eğitim yılı rolüm büyük bu yüzden
    2 7 günlük ban yedim ve 7 gün başka bir serverde oynadım aslında rezalet die bhsettiğim o server en çok online çeken türk serveri ztn çoğu büyük ismide oraya kaçırmışız ve şuan benide kaybettiniz diyebilirim isim vermiyorum çünkü unionun daha çok kayıp vermesini istemiyorum bu ban benim için iyi oldu diebilirim
    3 artık bıktım forumda mesajlara sapdıranlardan ve gerisinden
    4 sunucu hiç ilerlemiyor hep olduğu yerde hile koruması yok
    Ne zmn geri döncem
    Ne zmnki uniocraftta büyük bir yenilik olur o zmn döñücem
    Buradan @UnioDex sesleniyorum ben ban yediğimde verilen kanıt 2 qy öncesine aitti halbuki onun üstünden ben 2 bn yedim ve dersimi aldım başka bir kanıt istiyorum vermiyorsunuz konumu kilitliyorsunuz bu benim belkide son konum bari bunu kilitlemeyin
    -elveda uniocraft
    Artık bitmiş sonu gelmiş ma bir gün dönücem kahramanlar ölmez
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 16 Eyl 2018 ---
    Uniocraftın büyümesi için

1-hile koruması konusunda oyunculara sesleniyorum size hileyi veriyorlar aynı şirketbide üstüne hile koruması yapıyor ve sw lere datıyor sonra korumaya takılmayan vip hileler satıyor yani hertürlü kâr ediyorlar

2-biliyorum siz ne kdr iyi hile koruması getirsenizda daha iyi hileler yaparlar ama örneğin hypixel (ztn 60k online çekiyor bunda reklamcılık demezsiniz inş) her hafta sonu hile korumasını güncelliyor hafta sonları gece yarısı 03:00 da unioda en kötü her ay güncellesin

3-sky block 2 kapatılsın gereksiz sonra dolar kuru yüksek bed wars açamıyoz

4-hackpvp ye bir limit getirildin örn 5 blocktan vurulmasın 25cps üstü alınmasın

Devamı gelecek

2. Hedwig

Hedwig Birisi Potter mı dedi ?

Alınan Beğeniler:
    34
    Çok üzüldüm konuşman çok acıklıydı... :'(

3. YarbayBurak

YarbayBurak Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    90
    Önerileriniz için teşekkür ederiz, umarım geri dönersiniz. Yeni eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar dilerim.

iPower_Tuylu ve oyunimparatoru bunu beğendi.
  4. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    çok teşekkür ederim sizede görevinizde başarılar dilerim elbet birgün dönerim ve çok geç olmaz o gün inanıyomki orada 1000 online yazsını görücem

YarbayBurak bunu beğendi.
  5. Zafux

Zafux Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    İyi oldu be'yi işaretledim.

Benden sana abi tavsiyesi, güzel kardeşim oyun bu oyun. Bu kadar değer vermene en önemlisi hayatının önüne koymana gerek yok. Ara sıra girersin kafa dağıtmak için oynarsın. Tabi ki derslerine daha fazla önem vereceksin. Sen yine derslerden arda kalan vakitlerde ara sıra eğlenmek için gel ama öncelik geleceğin olsun.

Slayin ve Hedwig bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş