1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Asit Adasi Para Kasamıyoruz

'Asit Adası' forumunda FurkanJoje tarafından 20 Haz 2017 tarihinde açılan konu

?

Asit Adasındaki Karpuzun Fiyatı artsınmı ?

1. Artsın Daha çok para kasalım.

87.5%
  2. Artmasın

12.5%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. FurkanJoje

FurkanJoje Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Merhaba ben furkan oyun adım ile FurkanJoje benim sorununm ve herkezin sorunu desem daha dogru olur
    bundan 1 sene önce tam bilgim yok sunucuyu bakıma aldınız ve 1.8 sürümüne geçirdiniz ve yaptıgımız kabak sistemleri bozuldu ve çalışmıyor bu sorundan ötürü para kasacak başka yolumuz yok spawner ile para kasamayız saten asit adasında demir spawner falan yok size 7 8 kişi olarak destek açacaktık ama bir tek ben destek açtım yogunluk olmasın diye açmadık Bizim istedigimiz şey Karpuz'un markete daha fazla paraya satılması 300TL Ye markete karpuz satılsa çok iyi olacak çünkü para kasacak yolumuz kalmadı karpuz ile para kasabiliriz /warp market'deki karpuzun satış fiyatını 300 350 civarı yaparsanız sunucu online'sinin ve oyuncunun artacagından %de 90 eminim çünkü asit adasına giren yeni oyuncular para kasamıyor ve herkezden para istiyor en sonunda para kasamadıgı için sunucudan çıkıyor ve online düşüyor biraz asit a dasına önem & destek vermenizi istiyoruz... Saygılarımla Furkan <3

etkisizzeleman bunu beğendi.
  2. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Bence Karpuzun Fiyatı Normal Değişmemesi Gerek.

SabanOgluBANK bunu beğendi.
  3. RedMagicTR

RedMagicTR Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    155
    Merhaba Minecraftın Kendisi İle Alakalı Bir Sorun 1.8 e Özel Sistemler Var O Sistemleri Yaparsanız Çok Rahat Para Kasarsınız

4. FurkanJoje

FurkanJoje Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Merhaba Lütfen mantık yürütüp daha yaratıcı cevaplar verin Karpuzun Satış Fiyatı 64 tanesi 128 (satış fiyatı 300) olursa karpuz sistemi yapıp para kasabilme olasılıgımız artacaktır Bu konuyu sadece kendim için açmadım oyuncuların istedigi şekilde size iletiyorum asit adasında oynamayan kişiler lütfen konuya dahil olmazsa sevinirim iyi oyunlar !

5. nick335

nick335 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Artsın Daha çok para kasarız para kasacak yol kalmadı be abicim

6. TurkiyemBnm

TurkiyemBnm Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Artsın abicim para kascak yolmu bıraktınız insanlarda kabak ile kasıyorduk tüm yaptıgımız sistemler okadar emeklerimiz silindi gitti bi telafi bekliyoruz yigit abiden :D

7. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Öneriniz dikkate alınmıştır. Karpuzun 64 tanesi 128 TL'den 256 TL'ye çıkarıldı. Ayrıca 1.8 ile hala kabak sistemleri çalışıyor. Ancak 1.7'de yapılmış olanlar değil 1.8'e özel yapılmış olanlarla yapmalısınız.
    Örnek:

8. FurkanJoje

FurkanJoje Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    teşekkür ediyorum iyi oyunlar diliyorum Yigit bey

9. FurkanJoje

FurkanJoje Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    yanlız yigit bey yanlış yapmışsınız karpuz yapacagınıza karpuz tohumu olmuş düzeltirseniz sevinirim.

10. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Eskiden de karpuz tohumuydu zaten. Karpuzu çalışma masasına koyarsanız karpuz tohumu olur.

11. FurkanJoje

FurkanJoje Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    hayır degildi eskiden karpuz satıyorduk 128Tl ye 64tane alttaki tabelada tohumu vardır üsttekindede karpuz vardı yigit bey

12. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Düzeltildi.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş