1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Asit Adası

'Asit Adası' forumunda oGqrk3m_ tarafından 19 May 2019 tarihinde açılan konu

1. oGqrk3m_

oGqrk3m_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba Dex,
    Asit Adası Çok Güzel Bir Sunucu
    Lakin, orayla hiç ilgilenmiyorsunuz. Orayada kredi çeki sistemi, /market komutu vb. Güncellemeler gelmesi lazım.
    Teşekkürler:thumbs_up:

2. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    2 yıl Asit oynamış bir oyuncu olarak dediklerine ne kadar katılsamda artık Asit için bir gelecek olduğunu düşünmüyorum. Asit için güncellemeler çok önceden yapılmalıydı, maalesef bu süreden sonra düzelmez. :)

3. EmrecanEsen

EmrecanEsen Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Asit Adasının köklü bir geçmişi var yani orada birsürü kişinin emeği yatıyo fakat geçtiğimiz yıllarda sadece sürüm yükseltilmesi nedeni ile olan bütün sistemler bozuldu ve bu yüzden asit adası sunucusu kitlesini kaybetti ama kapanamaz kapanmamalı hala daha bir ümidi olan insanlar var ben gibi o oyuna ben yıllarımı verdim şuan kitlesi olmayabilir fakat hala umut var diye düşünüyorum. Evet haklısın önceden yapılmalıydı güncellemeler fakat ginede düzelme umudu var sadece gelicek güncellemeler oyunu bozmamalı paranın değerini veya satış hunisi gibi şeyler asit adasına gelmesi biraz oyunu bozabilir çünki oranın amacı zorlu olması getirilen kolaylıklar kitle toplar belki biraz olsun ama eskisi gibi eğlenceli olmaz yavaş yavaş skyblock'a dönüşmeye başlar. Sadece gerekli güncellemeler getirilse olan sorunlar düzeltilse güzel olur. Ayretten sunucuda oynayan oyuncuların asit adasında videolar çekmeye başlasa belki belli bi kitlesi olanlar çekse o sunucunun toparlanabileceğini umut ediyorum. Fakat git gide kötüleştirmeye başladılar şuan asit adasında vip alımını kaldırmışlar indirim gelmiş sevindim fakat baktımki asit adasındaki vip kaldırılmış. Bilmiyorum karışmak gibi olmasın ama böyle giderse ve kapanırsa benim gibi orda emekleri olan insanlar gerçek anlamda üzülür. Benim tek istediğim sunucunun elinden geleni yapmaları oda UnioCraft'ın bir parçası en eski oyunlarından bir tanesi bunu kolay kolay kapatacaklarını sanmıyorum. Kolay gelsin iyi günler

4. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Ahh neredesin düşen eşyalarını asitden kurtarmaya çalışan gençliğim

Takumi ve EmrecanEsen bunu beğendi.
  5. Zodius_

Zodius_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    77
    Asit adasına daha güncelleme geleceğini düşünmüyorum. unutulan bir sunucu olduğu için.

EmrecanEsen bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş