1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Asit adası taş makinesi

'Asit Adası' forumunda Diamond2008 tarafından 29 Oca 2019 tarihinde açılan konu

1. Diamond2008

Diamond2008 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    1 kova su ve 1 kova lav ile yapılan taş makinesi çok sıkıcı ve zaman alıyor. Ben onun yerine piston ve kızıltaş gibi malzemelerle taş makinesi yapacaktım ama biryerde duyduğuma göre asit adasında bu geçersizmiş. Şimdi boşuna piston kızıltaş alıp paramı boşa harcamak istemiyorum. Taş makinesi o şekilde asit adasında yapılıyor mu ?
    Benim yapmak istediğim sistem şu linkte yapılmış:

O sistemi asit adasında yapabilir miyim ? Sorun olur mu veya çalışır mı veya başka birşey :p :D ...

2. AlperBey_V4

AlperBey_V4 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    28
    Önerim asit adası ile uğraşma artık eskisi gibi ilgi görmüyor. Kapanması yakındır(kendi tahminim)
    Başarılar-

3. DominicToretto

DominicToretto Fast And Furious!

Alınan Beğeniler:
    4
    Severek Oynayanlar Var Eskiden 60 Online Görüyordu Ancak İlgi Görmediği İçin Düştü /kredi Komutu Bile Yok :D

SkillexX99 bunu beğendi.
  4. Diamond2008

Diamond2008 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    olsun ben sevdim oyunu .D ben soruya cevap istiyordum :D

5. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Neden çalışmasın ki çalışır tabi.

6. EmrecanEsen

EmrecanEsen Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Önceden yapılan kabak farmları yaklaşık 1 - 2 sene önce sürümün yükseltilmesinden dolayı çalışmamaya başladı ve bir kaç sorun daha ard arda geldi bu yüzden kitlesi düştü fakat okul bittikten sonra yazın gine 20 30 kişi oluyo. İlgi görmemesinin sebebi kitle olmadığından giren çıkıyor eski kitlesini kaybetmeseydi ilgisi azalmıycaktı. Bundan sonrada biraz zor toparlar ama ben ginede yaz gelsin 20 30 kişi olsun o yeter umuduyla oynuyorum yani. Bide /kredi komutu vardı sonradan kaldırıldı.

Takumi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş