1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Ada Sınırlarının Genişletilmesi!

'Skyblock' forumunda LeKola33 tarafından 28 Mar 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. LeKola33

LeKola33 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Selamın Aleyküm beyler
    Bildiğimiz üzere skyblock ta en yüksek level 14.9M
    Bunun Uzatılmasını şahsen ben istiyorum.
    Peki bu nasıl olucak derseniz
    Kendi adamızın etrafında ki boş adaları ve yeni başlayan bir adayı Satın alıp Döşeyeceğimiz dia Block un satın aldığımız adaya değil de Eski adamıza işlemesi düşüncesindeyim.
    Örnek : Ada keçeli 14.9M den 25-30m e çıkar Böylece iki adanın levelini bi ada üstlenmiş olur :)
    @UnioDex
    Saygılar :)

2. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Böyle Birşey Olacağını Zannetmiyorum.
    Adaların Etrafındaki Adalar Bazı Oyuncuların Adası Ve Adalarının Silinmesini İstemeyebilirler.
    Yani Adaların Etrafındaki Adaları Almak Başlı Başına Zor Olacağını Düşünüyorum.
    Ayrıca Sunucunun Daha Büyük Sorunları Var.
    Böyle Bir şey Olsa Bile Çok Geç Olacağını Tahmin Ediyorum.

İyi Forumlar Dilerim.

3. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Bu gereksiz bir forum olmuş çünkü böyle birşeyin getirilceğini pek zannetmiyorum Diğer oyuncular bırakanlar var onları nerden bulacaksanız .? Bu dediğin şey getirilirse çok amaçsız olur.

4. FuryPunch

FuryPunch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    Yeni'bi Dünya Oluşturup istop'u oraya taşıya bilirler veya is top daki kişilerin yandaki adaları başka biryere taşıyıp genişlete bilirler.

5. iMrRuthless_

iMrRuthless_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    38
    ASkyblock Plugini kullanılan bir sunucuda bunu yapmak aşırı derecede buglara yol açacaktır. Aynı zamanda UUID Çakışmaları yüzünden ise o kadar oyuncunun verileri gitme söz konusu, gereksiz ve bir o kadar bilmeyen bir kişi tarafından açılmış bir konu.

6. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Ada sınırlarını genişletirsek adaların sınırları birbirleri ile çakışacaktır ve oyuncuların başka adalarda build yapabilmesi gibi ya da daha kötü sonuçlar doğuracaktır. Eğer yeni bir Skyblock sunucusu açarsak limitleri daha geniş tutacağız. Fakat sıfırlama olmadığı sürece var olan sunucularda limiti arttırmak mümkün değildir.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş