1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

İçten ve İçten

'Factions' forumunda junkomer9999 tarafından 12 Nis 2019 tarihinde açılan konu

1. junkomer9999

junkomer9999 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Şimdi insanlara kolaylıklar sağlamak en azından suncuyu daha iyi bir hale getirmek istemişsiniz bunu tamamiylel anlıyorum fakat şunu unutmamalısınızki Uniodex bey factions sunucusu insanların itemlerinden değil ws lerden ibaret bir kurulumdur bilginize.
    Şimdi birşeylerden bahsedelim eski factions itemlerinin silinmesi olayı birçok bugu engellemekle birlikte birçok kişinin hevesini kırmaktadır insanların eskiyi özlemesinin sebebi eskiden oynayan insanların güzel ya da iyi olması değil eskiden bu kadar insanların reach yok ghost client kullanmamasıdır eskiden herşeyin bir adabı vardı meselesine gelicem eskiden hiçbirşey güzel değildi sadece artık insanların sizden daha fazla düşünüp daha mantıklı şeyler yapması insanları dolandıramamanız insanları kesememeniz birbiriniz üstünde kolaylıkla üstünlük elde edememeniz yüzündendir hiçkimse eskilermi eskidenmi muhabbeti yapmasın

Die4NemeSiS bunu beğendi.
  2. WFB

WFB WFB

Alınan Beğeniler:
    29
    ne anlatıyon sen ? konunu girişi yok ortası var sonu yok ne hakkında konustun sen

3. BetaHacker

BetaHacker Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Eski uniocraft factions gerçekten güzeldi ve vakit geçirilebiliyordu fakat bir süre sonra sarmıyordu full vs klan evi vs. bu yüzden de çoğu oyuncu bıraktı uniocraft eski mc kitlesinin düştüğünü bildiği için yeni sistem geliştirdi güzel mi değil mi ben karar veremem ama çoğu sunucuya göre (hilesiz) yüksek çekiyor. Gerçi yüksek dediğim 80 falan veriyor tamamen p2w ye dönmüş gibi düşünüyorum ama sonuç olarak op-f olarak ayarlanmış ve eksikler kapanıyor.

4. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Adam çoook haklı kısaca özetleyim adam youtubedeki ßu videodan ss alıp sonra discord a atïp
    Maga be ah eskiler
    Yazan bazı kißiler varya ßuan adını anmak istemiyom onlar için oyunun daha güzel olmasının sebebi millet cahildi hilesiZ herkesi kesiyoylardı artık onlar pro olunca kesemiyolar halk zekileßti yani bu yüzden keyif almıyorsuniz eskiler gibi yeniñeri ezemiyorsunuz onlarda size kafa tutyor eskisi gibi 5 kißi konußmuyor
    Kisaca bu

5. Scies

Scies Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    eskiler özlenir

6. Die4NemeSiS

Die4NemeSiS Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Minecraftin eskimesi ve eskisi kadar tutulmadigini biliyoruz ama bişeyi yanlış söyledin factionsta rahat 12 adet yan car afk var ve 40 kisi online olsa şükür diyoruz altini cizerek söylüyorum bide demissin ki hilesiz factionslardan daha çok çekiyor çektiği falan yok ben bir çok sw gezdim ve inan oyle bi sistemleri varki hile oldugunu anlayan yada karşındaki sana hilesin demesinde direk seni kontrole çekiyorlar ve hile cikarsan jail yiyorsun eger temiz cikarsan karsindaki kisi 1 saat jail yiyo yani demek istedigim olau şurda uniocraftin hala eski teknolojide kalmasidir ve bunu op fac yapmaya çalışan uniodexe saygilar :) madem op fac istiyosunuz 0 dan bi factions açılsın herkes oraya taşinsin :wink:

Bu Sayfayı Paylaş