1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions öneri vb fikir tek factionsta değil

'Kapanan Konular' forumunda H1szpaN tarafından 2 May 2019 tarihinde açılan konu

?

yararlı olurmu

1. olur

0 oy
    0.0%
  2. olmaz

0 oy
    0.0%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. H1szpaN

H1szpaN Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Öncelikle merhaba herkesin farkında oldugu online düşüşü hakkında bişeyler söylemek ve öneri vermek istiyorum öncelikle minecraft eskisi kadar oynanmıyo bunu biliyoruz çünkü değişik oyunlar üretildi pubgsinden fortnite apex vb ve minecraft ın eskimesine sebep oldu ama bu yeterli bi sebep değil factionsta artık yapıcak bişey kalmadı ve bi amacı yok bu 10 15 onlineyle olucak bi iş degil yeni görev sistemi vb bişey getirilmeli hadi bunu geçtim hackpvp nin zamanı geçti eskidendi o 100 120 online olan kitpvp 1 1.5 sene önceden kapatılmalıydı geç kalındı hazır badlionda kapatılmışken servere neden arenapvp uhc vb bişeyler getirilmiyo veyattu reklamlar arttırılmıyo? ne güzel kapanmış bu bize avantaj demektir yeni oyunlar getirin reklamınızı yapın ve zaten arenapvp oynayan biri oranın factionsunada merak edip girip oynuyacaktır. ve tekrardan eski formuna kavuşabilcegini düşünüyorum factions için aktif olan bi rehber alımı olsun bide bi oyundan vip alan skyblockta asitadasında vb yerlerde vip olsunki herkes ayrı ayrı vip alma zorunlulugu kalksın başarılarınızın devamını bekliyorum :)

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş