1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel HAKSIZ BAN

'Öneri ve Fikirler' forumunda G3n1Z0mb13 tarafından 22 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

1. G3n1Z0mb13

G3n1Z0mb13 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Selam dostlarım, ben GeniZombie, Factions oynayanlar bilir.

Geçen Hafta Yetersiz SS ile ban yedim. İşte ban yediğim SS: GeniZombie Dolandırdı Eşyamın Geri Verilmesini Arz Ederim. (copy paste ile izleyin)
    Bu SS ile beni kimse ban yemem haksızlık. Çünkü;
    1. Benim eşyayı vermediğim ile ilgili bir SS ortada yok.
    2. Eşyayı verme saati belirtilmemiş, istediğimde veririm.
    3. Adam bu SSi tam çektiği anda, ben onu dolandırmadan da atmış olabilir, bilemeyiz?
    4. Buna attığım itiraz 2 gün içinde cevaplanmayınca 2. kez destek attım, birkaç saat sonra Alpergos Destek Spamı yapma diye desteklerden birini sildi, ama asıl itirazım cevaplanmadı.
    5. Alpergosun bana attığı mesaja göre (GeniZombie banlanmadan önce) Kiralayarak Dolandırmak LEGAL bir işmiş, Ya biri kafasından kural sıkıyor ya da 2 Adminin dediği birbirini tutmuyor.
    6. Benim banımın açılması için bir attığıma dair bir SS olması gerekiyormuş. Öyle bir kural geçmiyor, bu da benim hatam değil ne de olsa bilmiyordum bilsem alırdım. Ama bunun yüzünden 20tl ve 1 AY EMEK GITTI.

Bana Ulaşmak İsteyenler Discordum: BladerLoL#1362

#1 G3n1Z0mb13, 22 Eyl 2017
    Son düzenleme: 28 Eyl 2017
  2. FuryPunch

FuryPunch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    Haklısın Galiba Kemik Kranıda Geri Verceni Söylememişin

3. DarkMavisi

DarkMavisi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Kesinlikle Haklısın.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 22 Eyl 2017 ---
    Daha Seti kasıcaksın öle atıcaksın

4. MuratBey_124

MuratBey_124 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    78
    Bende bir konuda makro oldugugmu belirtmistim(makro mouse uzerinde yani program\cluent olmayan sekilde)
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 23 Eyl 2017 ---
    Simdi ben sirf mousedeki bir tiusa basarak oynadigim icin banlanacakmiyim?

5. Artistik6

Artistik6 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Haklısın

6. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Haksız ban yemen çok üzücü. Ama gerçektente kanıt yetersiz. Özelden bana ulaş ben sana yardımcı olayım.

7. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Ben dolandırılmadım :D

8. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Haklsın Kardeşim Haksız Yere Ban Yiyeceksin Yatırdığın Paralar Ve Emekelerin Boşa Gidecek Burda Modaretörleri Suçluyamam Çünkü Bir Sürü Destek Açılıyor Bir Sürü Oyuncu Destek Açıyor Ve Bakılmayanlar Olabaliyor Mesala Benim Desteği Açtım 4 gün oldu Hala Cevab Gelmedi Bu işler Acele İle Olmaz Birazcık Sabret.

9. ilkin_PvP

ilkin_PvP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    İnşallah Hak Yerini Bulur Geçmiş Olsun Kardeşim [ Benden Büyüksen Abi Diye Say ]

10. G3n1Z0mb13

G3n1Z0mb13 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Banım açılmayacakmış zaten açılmasını da istemiyorum bu sunucuda daha fazla oynayamak bana zevk de vermez.

Hocam sağolun sunucunun oyuncusu olsaydım size ulaşırdım.
    O jitter yapandan daha üstün bir varlıksın sanırım o 15 CPS yapmak için öyle kasılırken sen 3-4 tıklama ile hallediyorsun işi

11. RedMagicTR

RedMagicTR Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    155
    bu videyo %100 yetersiz kanıt sebebi ise adam sana kemik kıranı veriyor fakat kemik kıranı geri istemiyor sen kemik kıranı iste geri vermesin vermediği kısmı videyo çek verdiğin kısmıda çekk anlarım ama adama kemik kranımı ver gibi bi cümle kurmamış neyine göre ban atıldı ? ben onu merak ediyorum
    yani ben birine karşı seneryo oluşturup bi item versem ve bunu videyoya alıp desteğe atsam karşımdaki kişi ban yiyecek ?
    olay buna denk geliyor :)

Bu Sayfayı Paylaş