1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Önemli Öneri...

'Öneri ve Fikirler' forumunda MassoMembers tarafından 2 Mar 2018 tarihinde açılan konu

1. MassoMembers

MassoMembers Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    VİP ve UVİP`lere özel /duyuru komutu gibi bir sistem getirseniz mesela /otosat <satılmadanöncekisüre> <satılacakmiktar> gibi bir sistem güzel olabilir bazı arkadaşların bilgisayarları programlarla uyumlu olmayabiliyor afk bıraktığımızda /otosat komutu işe yarayabilir.

İyi Çalışmalar...

_Vexoy ve EnesOyundaSB bunu beğendi.
  2. YarbayBurak

YarbayBurak Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    90
    Önceden matıklı geldi fakat daha sonradan anladım ki herkes daha kolay para kazanır yani sunucu OPSkyblock sunucusuna döner kısacası saçma bir hal alacağını düşünüyorum.

#2 YarbayBurak, 2 Mar 2018
    Son düzenleme: 3 Mar 2018
    ZainMain ve _Vexoy bunu beğendi.
  3. MechanicBaskan

Alınan Beğeniler:
    2
    KATILIYORUM.

_Vexoy ve EnesOyundaSB bunu beğendi.
  4. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Bencede Çok İyi Olur Bilgisayarıma Format Attıktan Sonra Eski Kullandığım Bot Programı Çalışmadı Hata Verdi Başka Program Bulamadım Bende. :(

İyi Forumlar

5. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Aslında çok güzel bir öneri lakin böyle bir şey olursa skyblock'un tadı kalmıyacağını düşünüyorum çünkü para kasma kolay olacak ve herkes çok kısa bir sürede gelişebilir ve fazla emek vermeden* iyi bir yerlere gelebilir** ve op skyblock gibi olacağını düşünüyorum.

DİPNOT
    * : elektrik vb. hariç
    ** : en iyi ada leveli en çok sp en çok para
    ★ : kasılmak kolay olacağı için suç oranının artacağını düşünüyorum ban yese bile banını kaldırıp siteden SP çekip aynı duruma gelebilir.

İyi Forumlar...

Deagle_, Arwin1, mackle ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  6. mackle

mackle Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    22
    Zaten şuan Skyblock1 , Skyblock2'de spawnersiz para kazanmak imkansız. Spawneri olmayan bir oyuncu en çok para veren tarım ürünleri olan buğday , havuç , patates ekse bile bunun yetişme süresi , ekme süresi epey bir vakit alıyor. Yarı otomatik , tam otomatik farketmez ortalama bir buğday çiftliğinden 2m (şuan iyimser düşünmekteyim) kazandığını varsayalım 1T para kazanmak için bu işlemi 500 kere yapması gerekmekte. Emperor tagı için 500x25 = 12500 defa bu işlemi yapmalı. Umarım demek istediğimi anlamışsındır. Bu sistem gelsede , gelmesede yine yeni başlayan oyuncuların önünde çok çetrefilli bir yol herhalükarda onları kucaklıyacak :) Bence dengeleme yapılmalı ki böyle köklü sunucuda ne değişir o da ayrı bir mesele. Herkese iyi forumlar dilerim.

YarbayBurak ve EnesOyundaSB bunu beğendi.
  7. JulianPrah

JulianPrah Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Bencede gelmesi gerek

8. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Skyblock'un aşırı kolaylaşacağı düşüncesindeyim.Parası olan 20 krediye VIP çekip komutu yazar ve hiçbir şey ile uğraşmaz.Robota döner

HalkBANK bunu beğendi.
  9. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Zaten çoğu oyuncu bot kullanıyor. botu durmadan /sell all yazmasına ayarlıyorlar. ama bunun için program bulması, yüklemesi, ayarlaması, program hataları ve daha birçok hata var ve ayarlamak bazen zor olabiliyor. forumun amacı bunu kolaylaştırmak ve programsız hale getirmek. yani zaten böyle program kullanan oyuncular var. sende kullanıyorsun mesela. bunu daha kolaylaştırsalar güzel olmaz mı?

10. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Bu sistem ile sunucudaki herkes king,emperor olursa ne anladık bu işten?Buna bencillik diyebilirsiniz fakat öyle değil.Binbir güçle para kazanmıs spawner almış eski oyuncular ne yapacak?Güncellemeden önce nasıl para kazanıldığını unuttun galiba diyeceğim ozaman sen yoktun.Uzun lafın kısası kullanıcak kullansın,zaten UnioDex'in olumlu bakacağını sanmıyorum.

Deagle_ ve HalkBANK bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş